Kategorija proizvoda
| Materijal | Leathaire |
| Naslon za ruke okrenut prema van | |
| Mehanizam za zaključavanje-nagib-zaključavanje | |
| 80 mm plinski lift klase 3 | |
| 350 mm odvojivo željezno postolje premazano prahom | |
| 60mm PU kotačić | |
| S osloncem za noge | |
| Veličina proizvoda | 76*73*109-119cm |
| Veličina pakiranja | 84*64*44 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 23,0 kg |
| G.W. | 25,0 kg |
| Učitavanje QTY | 300kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| Naslon za ruke podesiv po visini za slikanje | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 80 mm plinski lift klase 3 | |
| 350 mm aluminijska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| S osloncem za noge | |
| Veličina proizvoda | 78*64*118-126cm |
| Veličina pakiranja | 77*66*37CM |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Učitavanje QTY | 375kom/40HQ |
| Materijal | Tkanina |
| Naslon za ruke podesiv po visini za slikanje | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 80 mm plinski lift klase 3 | |
| 350 mm aluminijska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| S osloncem za noge | |
| Veličina proizvoda | 78*64*118-126cm |
| Veličina pakiranja | 77*66*37CM |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Učitavanje QTY | 375kom/40HQ |
| Materijal | Prava koža |
| Naslon za ruke okrenut prema van | |
| Mehanizam za zaključavanje-nagib-zaključavanje | |
| 80 mm plinski lift klase 3 | |
| 350 mm odvojivo željezno postolje premazano prahom | |
| 60mm PU kotačić | |
| S osloncem za noge | |
| Veličina proizvoda | 72*67*112-120cm |
| Veličina pakiranja | 77*77*36 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 26,8 kg |
| G.W. | 31,2 kg |
| Učitavanje QTY | 231kom/40HQ |
| Materijal | PVC |
| Naslon za ruku s veznom podlogom | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 62*54*117-127c |
| Veličina pakiranja | 78*28,5*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Učitavanje QTY | 480kom/40'GP;533kom/40'HQ |
| Materijal | PVC |
| Naslon za ruku s veznom podlogom | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 62*54*117-127c |
| Veličina pakiranja | 78*28,5*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Učitavanje QTY | 480kom/40'GP;533kom/40'HQ |
| Materijali | PU |
| Kromirani naslon za ruke | |
| Nagibni mehanizam | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| 350 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| S osloncem za noge | |
| Veličina proizvoda | 78,5*70*120-128cm |
| Veličina pakiranja | 84*65*41CM |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 20,7 kg |
| G.W. | 22,7 kg |
| Učitavanje QTY | 300kom/40HQ |
| Materijali | PVC i baršun |
| 4D naslon za ruke | |
| Mehanizam sinkronizacije | |
| 100 mm plinski lift klase 4 sa 7 cm tonjenja | |
| Krom aluminijska baza | |
| PU kotačić | |
| Ovratnik od memorijske pjene s privlačnim magnetima | |
| Ugrađena masaža gnječenjem prema gore i dolje | |
| Veličina proizvoda | 78*55*128-136cm |
| Sjedište | 84*65*41CM |
| natrag | Š56*V85cm |
| Veličina pakiranja | 87*65*38 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 25,5 kg |
| G.W. | 27,5 kg |
| Učitavanje QTY | 308kom/40HQ |
| Materijali | Tkanina i baršun |
| 4D naslon za ruke | |
| Mehanizam sinkronizacije | |
| 100 mm plinski lift klase 4 sa 7 cm tonjenja | |
| Bojanje aluminijske baze | |
| Crni PU kotačić | |
| Magnetski jastuk za glavu od memorijske pjene | |
| Ugrađena lumbalna potpora podesiva po visini | |
| Veličina proizvoda | 73*56*128-133cm |
| Veličina pakiranja | 83*65*37 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 24,5 kg |
| G.W. | 27,3 kg |
| Učitavanje QTY | 350kom/40HQ |
| Materijali | PVC |
| Naslon za ruku s veznom podlogom | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 350 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 62,5*58*121,5-131,5 cm |
| Veličina pakiranja | 82*32,5*65CM |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Učitavanje QTY | 392kom/40HQ |
| Materijali | PVC |
| 2D naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 67*66*123-133cm |
| Veličina pakiranja | 83*29*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Učitavanje QTY | 456kom/40HQ |
| Materijali | PVC |
| 2D naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 67*66*123-133cm |
| Veličina pakiranja | 83*29*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Učitavanje QTY | 456kom/40HQ |
| Materijali | PVC |
| Slikanje podstavljeni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| Kromirana baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 64*67*112-120cm |
| Veličina pakiranja | 77*35*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 15 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Učitavanje QTY | 396kom/40HQ |
| Materijali | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 57,5*67*91,5-101cm |
| Veličina pakiranja | 62*32,5*58,5 CM |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 9,6 kg |
| G.W. | 11,0 kg |
| Učitavanje QTY | 592kom/40HQ |
| Materijali | Mrežasta |
| PP podstavljen preklopni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 59*58*98-108cm |
| Veličina pakiranja | 58*32*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 10,3 kg |
| G.W. | 11,8 kg |
| Učitavanje QTY | 640kom/40HQ |
| Materijali | PVC |
| PP podesivi naslon za ruke | |
| Nagibni mehanizam | |
| 100 mm plinski lift klase 3 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| 50 mm PU kotačići u boji | |
| S jastukom za vrat i oko struka | |
| Veličina proizvoda | 64,5*51*119-129 cm |
| Veličina pakiranja | 85x32,5x59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 17,5 kg |
| G.W. | 19,0 kg |
| Učitavanje QTY | 430kom/40HQ |
| Materijali | PVC |
| 2D naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 67*66*123-133cm |
| Veličina pakiranja | 83*29*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Učitavanje QTY | 456kom/40HQ |
1. PVC
2. 2D naslon za ruke
3. Mehanizam za zaključavanje i nagib
4. 100 mm plinski lift klase 3
5. Najlonska baza
6. Najlonski kotačić od 60 mm
7. S jastukom za vrat i pojasom
8. Veličina proizvoda: 67*66*123-133cm
9. Veličina pakiranja: 85*41*65cm
10. Pakiranje: 1kom/ctn
11. N.W.: 23,0 kg
12. G.W.: 26,0 kg
13. KOLIČINA učitavanja: 280 kom/40HQ
1. PVC samt
2. 4D naslon za ruke
3. Mehanizam sinkronizacije
4. 80 mm plinski lift klase 3 sa konusom od 50 mm
5. 350 mm Podloga za slikanje
6. 60mm crni PU kotačić
7. S jastukom za vrat i pojasom
8. Veličina proizvoda: 74*66*127-135cm
9. Veličina pakiranja: 83*66*44cm
10. Pakiranje: 1kom/ctn
11. N. W.: 22. 2 kg
12. G. W.: 24. 7 kg
13. KOLIČINA učitavanja: 300kom/40HQ
1. PVC
2. 4D naslon za ruke
3. Mehanizam za zaključavanje i nagib
4. 100 mm plinski lift klase 3
5. Slikanje metalne baze
6. Najlonski kotačić od 60 mm
7. S jastukom za vrat i pojasom
8. Veličina proizvoda: 67*66*125-135cm
9. Veličina pakiranja: 86*70*38cm
10. Pakiranje: 1kom/ctn
11. N. W.: 23. 0 kg
12. G. W.: 26. 0 kg
13. KOLIČINA učitavanja: 312kom/40HQ
GUYOU Label Story
Najnovija ažuriranja
Pružamo vam najnovije vijesti o poduzećima i industriji
Poznavanje industrije
Izbor materijala potporne konstrukcije
Baza s pet zvjezdica: Naša ergonomska stolica koristi leguru aluminija visoke čvrstoće kao glavni materijal baze s pet zvjezdica. Aluminijska legura poznata je po svojoj maloj težini, visokoj čvrstoći, otpornosti na koroziju, otpornosti na umor i drugim svojstvima, koja mogu osigurati da stolica ostane stabilna i da se ne trese čak ni nakon dugotrajne uporabe. Osim toga, noge s pet zvjezdica od aluminijske legure podvrgnute su procesu preciznog lijevanja i brušenja, a površina je glatka i bez rubova, što je i lijepo i sigurno.
Pneumatska šipka: Pneumatska šipka je ključna komponenta funkcije podizanja stolice. Strogo biramo visokokvalitetne pneumatske šipke koje su prošle međunarodnu certifikaciju sigurnosti, kao što su pneumatske šipke razine 4 ili više koje zadovoljavaju standarde ispitivanja mjerodavnih organizacija kao što su SGS, TUV ili Bureau Veritas. Ove pneumatske šipke ne samo da imaju veću nosivost, već imaju i izvrsnu izdržljivost i stabilnost, što može osigurati stabilnost stolice tijekom procesa podizanja i učinkovito izbjeći sigurnosne opasnosti.
Mjere za osiguranje stabilnosti i sigurnosti
Strogi odabir i testiranje materijala: imamo dugoročnu suradnju sa svjetski poznatim institucijama za testiranje kao što su SGS, TUV i Bureau Veritas kako bismo proveli strogi pregled i testiranje svih ključnih materijala kako bismo osigurali da kvaliteta materijala zadovoljava međunarodne sigurnosne standarde.
Precizni proizvodni proces: Tijekom proizvodnog procesa komponenti kao što su noge s pet zvjezdica i tlačne šipke za zrak, koriste se napredni precizni proizvodni procesi kako bi se osigurala točnost dimenzija i točnost sastavljanja svake komponente, čime se poboljšava ukupna stabilnost stolice.
6S sustav upravljanja: Naša tvornica primjenjuje strogi 6S sustav upravljanja, naime sortiranje, ispravljanje, čišćenje, čišćenje, pismenost i sigurnost, kako bi se osiguralo čisto i uredno proizvodno okruženje, smanjili nepoželjni čimbenici u proizvodnom procesu i dodatno poboljšala kvaliteta proizvoda.
Višestruke sigurnosne izvedbe: Pneumatska šipka opremljena je čeličnom pločom otpornom na eksploziju i uređajem za zaštitu od preopterećenja. Kada je unutarnji tlak pneumatske šipke nenormalan ili premašuje nazivni kapacitet nosivosti, može se automatski zaključati i spriječiti eksploziju, pružajući dodatnu sigurnosnu zaštitu za korisnike.
Redovito održavanje i pregled: Potičemo korisnike da redovito provjeravaju i održavaju stolicu, kao što je provjeravanje curi li tlačna šipka zraka, jesu li noge s pet zvjezdica labave itd., te pružamo stručne upute za održavanje kako bismo osigurali da je stolica uvijek u najboljem stanju tijekom korištenja.
Naše ergonomske uredske gaming stolice za slobodno vrijeme traže visoku kvalitetu i sigurnost u odabiru materijala za potpornu strukturu i usvajaju strogi odabir materijala, precizne proizvodne procese, 6S sustave upravljanja i višestruke sigurnosne dizajne kako bi stolice bile stabilne i sigurne. Pružite korisnicima ugodno i pouzdano iskustvo.