Kategorija proizvoda
Zakoračite u carstvo povišenog sjedenja s našom kolekcijom barskih stolica, gdje se stil i funkcija stapaju kako bi stvorili mjesto za druženje, objedovanje ili opuštanje. Stručno izrađeni s oštrim okom za dizajn i udobnost, naši stolci dodaju dašak sofisticiranosti šankovima, radnim pločama i kuhinjskim otocima. Bilo da tražite klasičnu eleganciju ili suvremeni štih, naš raznoliki asortiman zadovoljava svačiji ukus, nudeći spoj čvrste konstrukcije, ergonomske potpore i svestrane estetike. Od podesive visine do okretnih mehanizama, naše barske stolice pozivaju vas da uživate u spoju oblika i funkcije u vašim omiljenim prostorima.
| Materijal | PU |
| Mehanizam zadatka | |
| 140 mm plinski lift klase 2 | |
| Kromirano postolje promjera 280 mm | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| Veličina proizvoda | |
| Veličina leđa | 36*21,5 cm |
| Visina sjedala | 50-64 cm |
| Promjer sjedala | 36 cm |
| Debljina sjedala | 9 cm |
| Veličina pakiranja | 51*22*55 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 7,5 kg |
| G.W. | 8,5 kg |
| Učitavanje QTY | 1100kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam zadatka | |
| 140 mm plinski lift klase 2 | |
| 260 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 40*40*51-65cm |
| Veličina pakiranja | 49*22*48 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Učitavanje QTY | 1296kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam zadatka | |
| 140 mm plinski lift klase 2 | |
| Kromirana baza od 260 mm | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 40*40*51-65cm |
| Veličina pakiranja | 49*22*48 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Učitavanje QTY | 1296kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib u 2 razine | |
| 140 mm plinski lift klase 2 | |
| Kromirana baza od 260 mm | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 40*40*51-65cm |
| Veličina pakiranja | 50*26*48 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Učitavanje QTY | 1100kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib u 2 razine | |
| 140 mm plinski lift klase 2 | |
| 260 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 40*40*51-65cm |
| Veličina pakiranja | 50*26*48 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Učitavanje QTY | 1100kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 3 | |
| 320 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 58*59*77-87cm |
| Veličina pakiranja | 61*47*49 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Učitavanje QTY | 470kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 3 | |
| 320 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 58*59*77-87cm |
| Veličina pakiranja | 61*47*49 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Učitavanje QTY | 470kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 3 | |
| 320 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 58*59*77-87cm |
| Veličina pakiranja | 61*47*49 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Učitavanje QTY | 470kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 3 | |
| 320 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 58*59*77-87cm |
| Veličina pakiranja | 61*47*49 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Učitavanje QTY | 470kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam zadatka | |
| 140 mm plinski lift klase 2 | |
| 260 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 35*42*82-94cm |
| Veličina pakiranja | 50*24*48 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 7 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Učitavanje QTY | 1130kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam zadatka | |
| 140 mm plinski lift klase 2 | |
| Kromirana baza od 260 mm | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 35*42*82-94cm |
| Veličina pakiranja | 50*24*48 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 7 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Učitavanje QTY | 1130kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam zadatka | |
| 140 mm plinski lift klase 2 | |
| Kromirana baza od 260 mm | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 35*42*82-94cm |
| Veličina pakiranja | 50*24*48 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 7 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Učitavanje QTY | 1130kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam zadatka | |
| 140 mm plinski lift klase 2 | |
| 260 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 35*42*82-94cm |
| Veličina pakiranja | 50*24*48 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 7 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Učitavanje QTY | 1130kom/40HQ |
| Materijal | Visokokvalitetni PU |
| Sjedalo od šperploče od savijenog drveta | |
| Mehanizam zadatka | |
| 330 kromirani plinski lift | |
| Baza 385 mm | |
| Veličina proizvoda | 43*46*86-109cm |
| Veličina pakiranja | 46*46*38 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 6,8 kg |
| G.W. | 7,8 kg |
| Učitavanje QTY | 875kom/40HQ |
| Materijal | Visokokvalitetni PU |
| Sjedalo od šperploče od savijenog drveta | |
| Mehanizam zadatka | |
| 330 kromirani plinski lift | |
| Baza 385 mm | |
| Veličina proizvoda | 43*45*89-112cm |
| Veličina pakiranja | 46*46*38 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 7,2 kg |
| Učitavanje QTY | 875kom/40HQ |
| Materijal | Visokokvalitetni PU |
| Sjedalo od šperploče od savijenog drveta | |
| Mehanizam zadatka | |
| 330 kromirani plinski lift | |
| Baza 385 mm | |
| Veličina proizvoda | 42*46*86-109cm |
| Veličina pakiranja | 46*46*36 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 7 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Učitavanje QTY | 875kom/40HQ |
| Materijal | Visokokvalitetni PU |
| Sjedalo od šperploče od savijenog drveta | |
| Mehanizam zadatka | |
| 330 kromirani plinski lift | |
| Baza 385 mm | |
| Veličina proizvoda | 44*45*83-106cm |
| Veličina pakiranja | 46*46*36 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 6,7 kg |
| G.W. | 7,7 kg |
| Učitavanje QTY | 875kom/40HQ |
GUYOU Label Story
Najnovija ažuriranja
Pružamo vam najnovije vijesti o poduzećima i industriji
Poznavanje industrije
Suočen s tržišnim trendovima koji se neprestano mijenjaju i sve raznolikijim zahtjevima potrošača, Anji Guyou Furniture Co., Ltd duboko razumije da je inovacija glavna pokretačka snaga za održavanje konkurentnosti. Kako bi održala stalne inovacije u području proizvoda za barske stolice, tvrtka je usvojila niz sveobuhvatnih i dubinskih strategija koje su detaljno opisane u nastavku:
1. Uvid u tržište i analiza trendova
Tvrtka je uspostavila namjenski odjel za istraživanje tržišta kako bi redovito prikupljala i analizirala najnovija dostignuća, preferencije potrošača, uvjete konkurenata i predviđanja budućih trendova na globalnom tržištu barskih stolica. Putem višestrukih kanala kao što su analiza velikih podataka, praćenje društvenih medija, industrijska izvješća i izravne povratne informacije kupaca, tvrtka može točno shvatiti puls tržišta i identificirati nove potrošačke trendove i potencijalne zahtjeve tržišta.
2. Sudjelovanje potrošača i zajedničko stvaranje
Kako bi se približili potrošačima, tvrtka aktivno poziva potrošače da sudjeluju u procesu dizajna i razvoja proizvoda. Putem online upitnika, natječaja za dizajn, interakcija na društvenim mrežama i fokusnih grupa potrošača prikupljaju se stvarna mišljenja i povratne informacije potrošača. Ovaj model "zajedničkog stvaranja" ne samo da čini proizvode bližima potrebama potrošača, već također povećava lojalnost potrošača marki i sudjelovanje.
3. Integracija dizajna i tehnologije
U dizajnu proizvoda za barske stolice, tvrtka se fokusira na savršenu kombinaciju estetike i funkcije, dok neprestano istražuje primjenu novih tehnologija i novih materijala. Dizajnerski tim ide u korak s međunarodnim trendovima dizajna, integrira modernu estetiku i ergonomska načela i stvara proizvode za barske stolice koji su i lijepi i udobni. U isto vrijeme, tvrtka aktivno surađuje sa znanstveno-istraživačkim institucijama i dobavljačima materijala kako bi uvela naprednu tehnologiju proizvodnje i ekološki prihvatljive materijale kako bi poboljšala tehnički sadržaj i ekološku učinkovitost proizvoda.
4. Diverzifikacija i prilagodba proizvoda
Kako bi zadovoljila personalizirane potrebe različitih tržišta i potrošača, tvrtka provodi strategiju diverzifikacije proizvoda i prilagodbe. Kroz modularni dizajn i fleksibilne proizvodne procese, tvrtka može brzo odgovoriti na promjene na tržištu i lansirati proizvode za barske stolice s različitim stilovima i funkcijama. U isto vrijeme, tvrtka također pruža usluge prilagođene jedan-na-jedan, te provodi personalizirani dizajn i proizvodnju prema specifičnim potrebama kupaca kako bi se zadovoljile jedinstvene potrebe vrhunskog tržišta.
5. Kontinuirana optimizacija i ponavljanje
Inovacija nije jednokratni proces, već proces kontinuirane optimizacije i ponavljanja. Tvrtka je uspostavila cjelovitu evaluaciju proizvoda i mehanizam povratnih informacija za provođenje redovite evaluacije i prikupljanje tržišnih povratnih informacija o navedenim proizvodima. Prema rezultatima ocjenjivanja i povratnim informacijama potrošača, tvrtka kontinuirano optimizira dizajn proizvoda, proizvodni proces i sustav postprodajnih usluga kako bi osigurala da proizvodi uvijek ostanu na čelu industrije. U isto vrijeme, tvrtka također potiče interne inovacije, osigurava dovoljno resursa i podrške za tim za istraživanje i razvoj te potiče inovacijski potencijal članova tima.
6. Međunarodna suradnja i razmjena
Kako bi održala korak s međunarodnim tržištem, tvrtka aktivno sudjeluje na međunarodnim izložbama namještaja, dizajnerskim natjecanjima i industrijskim forumima te uspostavlja opsežne odnose suradnje s globalnim kolegama. Suradnjom i razmjenom s međunarodno poznatim dizajnerima, vlasnicima robnih marki i ustanovama za testiranje, tvrtka može dobiti najnovije koncepte dizajna, tehničke trendove i tržišne informacije te pružiti stalni izvor inspiracije i motivacije za inovacije u barska stolica proizvoda.
Anji Guyou Furniture Co., Ltd nastavlja održavati inovativnost proizvoda za barske stolice kroz uvide u tržište, sudjelovanje potrošača, integraciju dizajna i tehnologije, diverzifikaciju i prilagodbu proizvoda, kontinuiranu optimizaciju i ponavljanje te međunarodnu suradnju i razmjenu. U budućem razvoju tvrtka će nastaviti podržavati duh inovacija, biti orijentirana na potražnju tržišta i kontinuirano lansirati visokokvalitetne proizvode za barske stolice koji ispunjavaju očekivanja potrošača.