Kategorija proizvoda
Uronite u carstvo igranja s našom sveobuhvatnom kolekcijom stolica za igranje, gdje udobnost susreće performanse za vrhunsko iskustvo igranja. Izrađene za entuzijaste i profesionalce, naše su stolice osmišljene kako bi poboljšale fokus i izdržljivost tijekom intenzivnih sesija igranja. Uz upečatljivu estetiku koja odražava živahni svijet igranja, svaka stolica unosi dašak gamerskog šika u vašu postavu. Od podesive lumbalne potpore i naslona za glavu do svestranih funkcija naginjanja, ove stolice daju prednost ergonomiji, osiguravajući da vaše držanje ostane podržano čak i tijekom maratonskih igranja. Pojačani okviri i jastučići od pjene visoke gustoće pružaju izdržljivost i udobnost, dok specijalizirani materijali potiču prozračnost i dugovječnost. Uranjate li u epske bitke ili osvajate virtualne svjetove, naša kolekcija stolica za igre vaš je pouzdani saveznik u potrazi za pobjedom.
| Materijal | PVC |
| Naslon za ruku s veznom podlogom | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 62*54*117-127c |
| Veličina pakiranja | 78*28,5*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Učitavanje QTY | 480kom/40'GP;533kom/40'HQ |
| Materijal | PVC |
| Naslon za ruku s veznom podlogom | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 62*54*117-127c |
| Veličina pakiranja | 78*28,5*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Učitavanje QTY | 480kom/40'GP;533kom/40'HQ |
| Materijali | PVC i baršun |
| 4D naslon za ruke | |
| Mehanizam sinkronizacije | |
| 100 mm plinski lift klase 4 sa 7 cm tonjenja | |
| Krom aluminijska baza | |
| PU kotačić | |
| Ovratnik od memorijske pjene s privlačnim magnetima | |
| Ugrađena masaža gnječenjem prema gore i dolje | |
| Veličina proizvoda | 78*55*128-136cm |
| Sjedište | 84*65*41CM |
| natrag | Š56*V85cm |
| Veličina pakiranja | 87*65*38 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 25,5 kg |
| G.W. | 27,5 kg |
| Učitavanje QTY | 308kom/40HQ |
| Materijali | Tkanina i baršun |
| 4D naslon za ruke | |
| Mehanizam sinkronizacije | |
| 100 mm plinski lift klase 4 sa 7 cm tonjenja | |
| Bojanje aluminijske baze | |
| Crni PU kotačić | |
| Magnetski jastuk za glavu od memorijske pjene | |
| Ugrađena lumbalna potpora podesiva po visini | |
| Veličina proizvoda | 73*56*128-133cm |
| Veličina pakiranja | 83*65*37 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 24,5 kg |
| G.W. | 27,3 kg |
| Učitavanje QTY | 350kom/40HQ |
| Materijali | PVC |
| Naslon za ruku s veznom podlogom | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 350 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 62,5*58*121,5-131,5 cm |
| Veličina pakiranja | 82*32,5*65CM |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Učitavanje QTY | 392kom/40HQ |
| Materijali | PVC |
| 2D naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 67*66*123-133cm |
| Veličina pakiranja | 83*29*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Učitavanje QTY | 456kom/40HQ |
| Materijali | PVC |
| 2D naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 67*66*123-133cm |
| Veličina pakiranja | 83*29*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Učitavanje QTY | 456kom/40HQ |
| Materijali | PVC |
| PP podesivi naslon za ruke | |
| Nagibni mehanizam | |
| 100 mm plinski lift klase 3 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| 50 mm PU kotačići u boji | |
| S jastukom za vrat i oko struka | |
| Veličina proizvoda | 64,5*51*119-129 cm |
| Veličina pakiranja | 85x32,5x59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 17,5 kg |
| G.W. | 19,0 kg |
| Učitavanje QTY | 430kom/40HQ |
| Materijali | PVC |
| 2D naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 67*66*123-133cm |
| Veličina pakiranja | 83*29*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Učitavanje QTY | 456kom/40HQ |
1. PVC
2. 2D naslon za ruke
3. Mehanizam za zaključavanje i nagib
4. 100 mm plinski lift klase 3
5. Najlonska baza
6. Najlonski kotačić od 60 mm
7. S jastukom za vrat i pojasom
8. Veličina proizvoda: 67*66*123-133cm
9. Veličina pakiranja: 85*41*65cm
10. Pakiranje: 1kom/ctn
11. N.W.: 23,0 kg
12. G.W.: 26,0 kg
13. KOLIČINA učitavanja: 280 kom/40HQ
1. PVC samt
2. 4D naslon za ruke
3. Mehanizam sinkronizacije
4. 80 mm plinski lift klase 3 sa konusom od 50 mm
5. 350 mm Podloga za slikanje
6. 60mm crni PU kotačić
7. S jastukom za vrat i pojasom
8. Veličina proizvoda: 74*66*127-135cm
9. Veličina pakiranja: 83*66*44cm
10. Pakiranje: 1kom/ctn
11. N. W.: 22. 2 kg
12. G. W.: 24. 7 kg
13. KOLIČINA učitavanja: 300kom/40HQ
1. PVC
2. 4D naslon za ruke
3. Mehanizam za zaključavanje i nagib
4. 100 mm plinski lift klase 3
5. Slikanje metalne baze
6. Najlonski kotačić od 60 mm
7. S jastukom za vrat i pojasom
8. Veličina proizvoda: 67*66*125-135cm
9. Veličina pakiranja: 86*70*38cm
10. Pakiranje: 1kom/ctn
11. N. W.: 23. 0 kg
12. G. W.: 26. 0 kg
13. KOLIČINA učitavanja: 312kom/40HQ
1. PVC
2. PP podstavljeni naslon za ruke
3. Nagibni mehanizam
4. 100 mm plinski lift klase 2
5. Najlonska baza od 320 mm
6. Najlonski kotačić od 50 mm
7. S jastukom za vrat i pojasom
8. S osloncem za noge
9. Veličina proizvoda: 61*51,5*114-124cm
10. Veličina pakiranja: 78*28*59cm
11. Pakiranje: 1kom/ctn
12. N.W.:14,6 kg
13. G.W.: 16 kg
14. KOLIČINA učitavanja: 533 kom/40HQ
1. PVC
2. PU fiksni naslon za ruke
3. Mehanizam za zaključavanje i nagib
4. 100mm plinski lift klase 2
5. Najlonska baza od 350 mm
6. PU kotačić od 60 mm
7. S jastukom za vrat i pojasom
8. Veličina proizvoda: 67*59,5*124-134cm
9. Veličina pakiranja: 83*65,5*29cm
10. Pakiranje: 1kom/ctn
11. N.W.: 16,8 kg
12. G.W.: 18,5 kg
13. KOLIČINA učitavanja: 450kom/40HQ
| Materijal | PU mreža |
| PP podstavljen naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 3 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*63*108-118cm |
| Veličina pakiranja | 69*29*57 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 13,0 kg |
| G.W. | 14,5 kg |
| Učitavanje QTY | 608kom/40HQ |
| Materijal | PVC baršun |
| PP podesivi naslon za ruke | |
| Nagibni mehanizam | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| S osloncem za noge | |
| Veličina proizvoda | 61*51,5*114-124cm |
| Veličina pakiranja | 78*28,8*59 CM |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 14,6 kg |
| G.W. | 16 kg |
| Učitavanje QTY | 533kom/40HQ |
| Materijal | PVC baršun |
| PP podesivi naslon za ruke | |
| Nagibni mehanizam | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 60 mm | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 65*64*116-126cm |
| Veličina pakiranja | 78*28,8*59 CM |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Učitavanje QTY | 533kom/40HQ |
| Materijal | PVC |
| 2D naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 3 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 60 mm | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 67*66*123-133cm |
| Veličina pakiranja | 83*32,5*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 21,0 kg |
| G.W. | 23,0 kg |
| Učitavanje QTY | 392kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 4D naslon za ruke | |
| Višenamjenski mehanizam | |
| 100 mm plinski lift klase 3 | |
| Slikanje metalne baze | |
| Najlonski kotačić | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 67*66*128-138cm |
| Veličina pakiranja | 86*36*68 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 23,0 kg |
| G.W. | 26,0 kg |
| Učitavanje QTY | 312kom/40HQ |
| Materijal | PVC |
| 3D naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 3 | |
| Slikanje metalne baze | |
| Najlonski kotač od 60 mm | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 66*66*123-133cm |
| Veličina pakiranja | 83*32,5*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 21,0 kg |
| G.W. | 23,0 kg |
| Učitavanje QTY | 392kom/40HQ |
GUYOU Label Story
Najnovija ažuriranja
Pružamo vam najnovije vijesti o poduzećima i industriji
Poznavanje industrije
Danas, dok val digitalizacije zapljuskuje svijet, računalne igrice za računala postale su omiljeni način opuštanja, zabave i natjecanja bezbrojnih ljudi. S brzim razvojem tehnologije igara i stalnim poboljšanjem igračeve težnje za sveobuhvatnim iskustvom, Stolice za PC igrice (profesionalne stolice za računalne igre), kao most koji povezuje igrače i virtualni svijet, prolaze kroz neviđene promjene i inovacije. Kao vodeći proizvođač namještaja u industriji, Anji Guyou Furniture Co., Ltd. vodi profesionalnu evoluciju i inovacije u ovom području sa svojom dubokom akumulacijom u industriji i konceptima dizajna koji gledaju u budućnost.
Tradicionalne uredske stolice više ne mogu zadovoljiti potrebe dugotrajnog i intenzivnog korištenja modernih igrača. Stoga stolice za računalne igre koje je pokrenuo Anji Guyou u potpunosti uzimaju u obzir načela ergonomije u dizajnu i koriste memorijsku pjenu visoke gustoće za ispunjavanje sjedala i naslona kako bi se osiguralo da igrači i dalje mogu zadržati udoban sjedeći položaj tijekom dugotrajnog igranja, učinkovito ublažavajući pritisak na leđa, vrat i bokove.
Odabir materijala jedan je od važnih kriterija za mjerenje izvrsne igračke stolice. Anji Guyou odabire visokokvalitetne materijale, kao što je otporna na habanje i neklizajuća PU koža ili prozračne i vlagopropusne mrežaste tkanine, koje ne samo da je lako čistiti i održavati, već se i učinkovito odupiru eroziji mrlja od znoja i ulja, održavajući trajnu ljepotu i udobnost stolice. Čvrsti čelični okvir i glatka plinska šipka za podizanje osiguravaju stabilnost i izdržljivost stolice. Čak i u slučaju intenzivnih operacija igre, može biti stabilan poput stijene, pružajući igračima najčvršću podršku.
Anji Guyou uvijek se pridržava koncepta zaštite okoliša u procesu proizvodnje. Od nabave sirovina preko proizvodnje i prerade do zbrinjavanja otpada, svaka karika strogo slijedi međunarodne ekološke standarde i nastoji smanjiti utjecaj na okoliš. Korištenje materijala koji se mogu reciklirati, optimizacija proizvodnih procesa i poboljšanje energetske učinkovitosti ne samo da smanjuju troškove proizvodnje, već i postižu dobitnu situaciju zelene proizvodnje i održivog razvoja. Ovo poštovanje i zaštita okoliša također su učinili da proizvodi Anji Guyou steknu veću naklonost potrošača na tržištu.
Kao važan dio moderne gaming kulture, Racing Gaming Chairs prolaze kroz sveobuhvatnu nadogradnju od jedne funkcije do diversifikacije i inteligencije. Anji Guyou Furniture Co., Ltd., sa svojim profesionalnim dizajnerskim timom, strogim sustavom kontrole kvalitete i uvidom u tržište usmjerenim prema budućnosti, nastavlja promicati inovacije i razvoj u ovom području, donoseći igračima ugodnije, učinkovitije i inteligentnije iskustvo igranja. U budućnosti imamo razloga vjerovati da će uz kontinuirani napredak tehnologije i sve veću diverzifikaciju potražnje potrošača, stolice za PC računalne igre nastaviti predvoditi novi trend opreme za igre i otvoriti uzbudljivije putovanje virtualnim svijetom za svakog entuzijasta igara.