Kategorija proizvoda
Za opušteno iskustvo igranja, naše stolice za igranje na podu nude jedinstvenu alternativu tradicionalnom sjedenju. Savršene za igrače na konzolama ili one koji traže opušteniji položaj, ove stolice pružaju udobne položaje za opuštanje idealne za duge sesije igranja. Sa strukturom poput vreće za sjedenje ili mekanim prostirkama, prilagođavaju se vašem tijelu, nudeći pouzdanu potporu i fleksibilnost. Mnogi imaju ugrađene zvučnike ili audio priključke za impresivan zvuk, dok su drugi dizajnirani sa sklopivim okvirima za jednostavno spremanje. Prihvatite ležernu stranu igranja uz podnu stolicu koja vas poziva da utonete i uživate u vožnji.
| Materijal | Mrežasta |
| Naslon za ruku s metalnim okvirom | |
| Baza od 410 mm s poklopcem od poliestera | |
| Podesiv nagib u 5 položaja | |
| Funkcija okretanja za 360 stupnjeva | |
| Veličina proizvoda | 51,5*55*76 cm |
| Veličina pakiranja | 55*51*33 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 8,30 kg |
| G.W. | 9,80 kg |
| Učitavanje QTY | 736kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Naslon za ruku s metalnim okvirom | |
| Baza od 410 mm s poklopcem od poliestera | |
| Podesiv nagib u 5 položaja | |
| Funkcija okretanja za 360 stupnjeva | |
| Veličina proizvoda | 55,5*56*76,5 cm |
| Veličina pakiranja | 58*57*38 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 8,10 kg |
| G.W. | 9,60 kg |
| Učitavanje QTY | 560kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Naslon za ruku s metalnim okvirom | |
| Baza od 500 mm s poklopcem od poliestera | |
| Podesiv nagib u 5 položaja | |
| Funkcija okretanja za 360 stupnjeva | |
| Veličina proizvoda | 86*64*84 cm |
| Veličina pakiranja | 83*64*36 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,6 kg |
| G.W. | 14,1 kg |
| Učitavanje QTY | 364kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Naslon za ruku s metalnim okvirom | |
| Baza od 500 mm s poklopcem od poliestera | |
| Podesiv nagib u 5 položaja | |
| Funkcija okretanja za 360 stupnjeva | |
| Veličina proizvoda | 69*63,5*88 cm |
| Veličina pakiranja | 72*68*41 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 9,8 kg |
| G.W. | 11,3 kg |
| Učitavanje QTY | 306kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta PU |
| Naslon za ruke s drvenim okvirom | |
| Baza od 500 mm s PU poklopcem | |
| Podesiv nagib u 5 položaja | |
| Funkcija okretanja za 360 stupnjeva | |
| S držačem za čašu i bočnim džepom | |
| Veličina proizvoda | 75*63*88 cm |
| Veličina pakiranja | 77*71*41 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 10,9 kg |
| G.W. | 12,4 kg |
| Učitavanje QTY | 306kom/40HQ |
GUYOU Label Story
Najnovija ažuriranja
Pružamo vam najnovije vijesti o poduzećima i industriji
Poznavanje industrije
Funkcije prilagodbe podne gaming stolice obično uključuju sljedeće aspekte:
Podešavanje visine: omogućuje korisnicima da prilagode visinu stolice prema svojim potrebama kako bi osigurali udoban položaj pri sjedenju i ispravnu visinu radne površine.
Podešavanje nagiba: Kut nagiba naslona stolca može se prilagoditi kako bi se pružila veća udobnost i prilagodilo različitim položajima sjedenja i potrebama odmora.
Funkcija ljuljanja: Neke stolice za igranje na podu imaju funkciju ljuljanja, omogućujući stolici da se ljulja naprijed-natrag kako bi se povećala udobnost i opuštanje.
Podešavanje lumbalne potpore: Podesite položaj i visinu lumbalne potpore kako biste pružili dodatnu lumbalnu potporu i spriječili bolove u leđima.
Podešavanje naslona za glavu: Podesite položaj i visinu naslona za glavu kako biste poduprli vrat i glavu i smanjili umor nakon dugotrajne igre ili rada.
Podešavanje naslona za ruke: neke stolice za igru na podu opremljene su podesivim naslonima za ruke, a visina i kut naslona za ruke mogu se prilagoditi različitim položajima sjedenja i položajima ruku.
Podešavanje dubine sjedala: omogućuje korisnicima prilagodbu dubine sjedala kako bi se prilagodilo osobama s različitim duljinama nogu i povećala udobnost sjedenja.
Ove značajke prilagodbe pružaju bolje personalizirano iskustvo i udobnost, omogućujući korisnicima da optimiziraju svoje iskustvo sjedenja i korištenja prema svojim potrebama.
Održavanje i čišćenje podnih gaming stolica važni su koraci za održavanje njihove udobnosti i produljenje vijeka trajanja. Evo nekih mjera opreza:
Redovito čišćenje: Redovito čistite površinu stolice mekom suhom ili blago vlažnom krpom kako biste uklonili prašinu i prljavštinu. Izbjegavajte koristiti previše vode kako biste izbjegli oštećenje materijala stolice.
Koristite odgovarajuće deterdžente: Koristite odgovarajuće deterdžente za materijal stolice (kao što su koža, tkanina ili sintetički materijali). Za kožne stolice koristite posebna sredstva za čišćenje i njegu kože; za stolice od tkanine možete koristiti blagi deterdžent za pranje rublja ili posebna sredstva za čišćenje tkanina.
Izbjegavajte jake kemikalije: Izbjegavajte korištenje deterdženata koji sadrže izbjeljivač ili jake kiseline, koji mogu uzrokovati oštećenje ili promjenu boje materijala stolice.
Redoviti pregled: Redovito provjeravajte rade li različiti dijelovi stolca za podešavanje (kao što je podešavanje visine, funkcija nagiba) ispravno i provjerite da nisu labavi ili oštećeni.
Spriječite izlaganje sunčevoj svjetlosti: Postavljanje stolice na izravnu sunčevu svjetlost može uzrokovati izblijeđivanje ili deformaciju materijala. Pokušajte izbjegavati dugotrajno izlaganje sunčevoj svjetlosti.
Izbjegavajte vlažna okruženja: Držite stolicu suhom i izbjegavajte korištenje ili skladištenje u vlažnom okruženju kako biste spriječili plijesan i propadanje materijala.
Pozabavite se mrljama: Ako na stolcu ima tvrdokornih mrlja, riješite ih na vrijeme. Za stolice od tkanine možete pokušati koristiti deterdžent i meku četku za nježno ribanje; za kožne stolice možete očistiti posebnim sredstvom za čišćenje kože i obrisati čistom krpom.
Provjerite vijke i pričvršćivače: Redovito provjeravajte vijke i pričvršćivače stolice kako biste bili sigurni da su čvrsto zategnuti kako biste spriječili labavost ili sigurnosne opasnosti tijekom uporabe.
Koristite zaštitne jastučiće: Postavljanje podnih prostirača ili zaštitnih jastučića ispod stolca, posebno za podove koji se lako ogrebu, može spriječiti pomicanje stolca ili uzrokovati habanje.
Izbjegavajte pritiskanje teških predmeta: ne pritiskajte stolicu ispod teških predmeta kako biste izbjegli udubljenje ili deformaciju materijala.