Kategorija proizvoda
Za igrače koji zahtijevaju profesionalni stil i funkcionalnost igranja, naše uredske stolice za igranje besprijekorno se uklapaju u uredsko okruženje dok zadovoljavaju potrebe predanih igrača. S elegantnim, izvršnim izgledom i naprednim ergonomskim značajkama, ovi stolci nude udobno iskustvo sjedenja bilo da radite ili osvajate svoju sljedeću razinu. Prilagodljivost je ključna, s opcijama za visinu sjedala, napetost nagiba i pozicioniranje naslona za ruke prema vašim individualnim potrebama. Kombinacija plišane podstave i prozračnih materijala održava vas hladnim tijekom dugih sati, osiguravajući da možete prijeći s posla na igru bez gubljenja vremena.
| Materijal | PU mreža |
| PP podstavljen naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 3 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*63*108-118cm |
| Veličina pakiranja | 69*29*57 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 13,0 kg |
| G.W. | 14,5 kg |
| Učitavanje QTY | 608kom/40HQ |
| Materijal | PU mreža |
| PP podstavljen naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*63*108-118cm |
| Veličina pakiranja | 77*30*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Učitavanje QTY | 515kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| Oslikani podstavljeni podesivi naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Podloga za slikanje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 65*65*115-125cm |
| Veličina pakiranja | 78*33*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 17,0 kg |
| Učitavanje QTY | 420kom/40HQ |
| Materijal | PU mreža |
| PP podstavljen naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 63*64*108-118cm |
| Veličina pakiranja | 73*31,5*56 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Učitavanje QTY | 532kom/40HQ |
| Materijal | PU mreža |
| PP podstavljen naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 62*61*108-118cm |
| Veličina pakiranja | 77*30,5*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Učitavanje QTY | 515kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| PP podstavljen naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Podloga za slikanje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 65*65*115-125cm |
| Veličina pakiranja | 78*32,5*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 15,5 kg |
| G.W. | 17,5 kg |
| Učitavanje QTY | 400kom/40HQ |
GUYOU Label Story
Najnovija ažuriranja
Pružamo vam najnovije vijesti o poduzećima i industriji
Poznavanje industrije
Potaknut valom digitalizacije, e-sport se postupno razvio od marginalne kulture do globalno poznate industrije u nastajanju, čiji utjecaj prelazi granice i privlači stotine milijuna igrača i gledatelja. Sa snažnim razvojem industrije e-sportova, potražnja za profesionalnom opremom među entuzijastima igara također raste. Među njima, Gaming Office Chair, kao most koji povezuje virtualni i stvarni svijet, postupno postaje neizostavan dio gaming opreme. Ovaj članak će istražiti jedinstveni šarm uredske stolice za igre i analizirati kako je ona postala ključni čimbenik u poboljšanju iskustva igranja.
Za razliku od tradicionalnih uredskih ili kućnih stolica, Gaming Office Chair u potpunosti uzima u obzir posebne potrebe igrača na početku svog dizajna. Oni ne teže samo cool i personaliziranom izgledu, već posvećuju više pozornosti primjeni ergonomije, s ciljem smanjenja fizičkog opterećenja uzrokovanog dugotrajnim igranjem kroz precizan sustav podrške. Od podesivih naslona za ruke, lumbalnog oslonca, naslona za glavu, do naslona stolica dizajniranih da pristaju krivulji ljudskog tijela, svaki detalj je dizajniran da omogući igračima da zadrže udoban položaj pri sjedenju dok uživaju u zabavi igre, smanjujući umor u vratnim, lumbalnim i ručnim kralješcima.
Kao vodeći dobavljač prilagođenih konferencijskih stolica i stolaca za goste u Kini, Anji Guyou Furniture Co., Ltd. je svojim bogatim iskustvom u industriji, strogim sustavom kontrole kvalitete i dugoročnom suradnjom s međunarodnim autoritativnim institucijama za testiranje osigurao izvrsnu kvalitetu svojih proizvoda uredskih stolica za igre. Bilo da se radi o odabiru materijala, sofisticiranosti izrade ili trajnosti proizvoda, dosegli su vodeću razinu u industriji i osvojili povjerenje i pohvale više od 2000 kupaca diljem svijeta.
Uz sve veću potražnju za personalizacijom od strane potrošača, prilagođena usluga uredske stolice za igre također je postala vrhunac tržišta. Od boje, materijala do funkcionalne konfiguracije, potrošači mogu birati prema svojim željama i potrebama, pa čak i sudjelovati u procesu dizajna kako bi stvorili jedinstvenu ekskluzivnu stolicu. Ova personalizirana usluga prilagodbe ne samo da zadovoljava personalizirane potrebe potrošača, već također dodatno promiče segmentaciju i diferencijaciju tržišta uredskih stolica za igre.
Kao važan dio industrije e-sportova, uredska stolica za igranje igraćima donosi neviđenu udobnost svojim jedinstvenim konceptom dizajna i naprednom tehnološkom inovacijom. Uz kontinuirani razvoj industrije e-sportova i stalne promjene u potražnji potrošača, imamo razloga vjerovati da će buduća uredska stolica za igre na sreću biti inteligentnija i personaliziranija te postati važna poveznica između svijeta igara i stvarnog života. Za svakog igrača koji voli igrice, odabir odgovarajuće uredske stolice za igranje znači odabir zdravijeg, učinkovitijeg i ugodnijeg životnog stila igranja.