Kategorija proizvoda
Uronite u carstvo igranja s našom sveobuhvatnom kolekcijom stolica za igranje, gdje udobnost susreće performanse za vrhunsko iskustvo igranja. Izrađene za entuzijaste i profesionalce, naše su stolice osmišljene kako bi poboljšale fokus i izdržljivost tijekom intenzivnih sesija igranja. Uz upečatljivu estetiku koja odražava živahni svijet igranja, svaka stolica unosi dašak gamerskog šika u vašu postavu. Od podesive lumbalne potpore i naslona za glavu do svestranih funkcija naginjanja, ove stolice daju prednost ergonomiji, osiguravajući da vaše držanje ostane podržano čak i tijekom maratonskih igranja. Pojačani okviri i jastučići od pjene visoke gustoće pružaju izdržljivost i udobnost, dok specijalizirani materijali potiču prozračnost i dugovječnost. Uranjate li u epske bitke ili osvajate virtualne svjetove, naša kolekcija stolica za igre vaš je pouzdani saveznik u potrazi za pobjedom.
| Materijal | PVC tkanina |
| 2D naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 80 mm plinski lift klase 3 | |
| 350 mm Metalna baza za bojanje | |
| 60 mm crni PU kotač | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 67*66*128-135cm |
| Veličina pakiranja | 83*65*32,5 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 18,7 kg |
| G.W. | 20,7 kg |
| Učitavanje QTY | 400kom/40HQ |
| Materijal | PVC |
| 2D naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 80 mm plinski lift klase 3 | |
| 350 mm najlonska baza | |
| 60mm PU kotačić | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Veličina proizvoda | 67,5*66*124,5-132cm |
| Veličina pakiranja | 83*65*32,5 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 19,1 kg |
| G.W. | 21,1 kg |
| Učitavanje QTY | 400kom/40HQ |
| Materijal | PU mreža |
| PP podstavljen naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*63*108-118cm |
| Veličina pakiranja | 77*30*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Učitavanje QTY | 515kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| Oslikani podstavljeni podesivi naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Podloga za slikanje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 65*65*115-125cm |
| Veličina pakiranja | 78*33*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 17,0 kg |
| Učitavanje QTY | 420kom/40HQ |
| Materijal | PU mreža |
| PP podstavljen naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 63*64*108-118cm |
| Veličina pakiranja | 73*31,5*56 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Učitavanje QTY | 532kom/40HQ |
| Materijal | PU mreža |
| PP podstavljen naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 62*61*108-118cm |
| Veličina pakiranja | 77*30,5*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Učitavanje QTY | 515kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| PP podstavljen naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Podloga za slikanje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 65*65*115-125cm |
| Veličina pakiranja | 78*32,5*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 15,5 kg |
| G.W. | 17,5 kg |
| Učitavanje QTY | 400kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Naslon za ruku s metalnim okvirom | |
| Baza od 410 mm s poklopcem od poliestera | |
| Podesiv nagib u 5 položaja | |
| Funkcija okretanja za 360 stupnjeva | |
| Veličina proizvoda | 51,5*55*76 cm |
| Veličina pakiranja | 55*51*33 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 8,30 kg |
| G.W. | 9,80 kg |
| Učitavanje QTY | 736kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Naslon za ruku s metalnim okvirom | |
| Baza od 410 mm s poklopcem od poliestera | |
| Podesiv nagib u 5 položaja | |
| Funkcija okretanja za 360 stupnjeva | |
| Veličina proizvoda | 55,5*56*76,5 cm |
| Veličina pakiranja | 58*57*38 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 8,10 kg |
| G.W. | 9,60 kg |
| Učitavanje QTY | 560kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Naslon za ruku s metalnim okvirom | |
| Baza od 500 mm s poklopcem od poliestera | |
| Podesiv nagib u 5 položaja | |
| Funkcija okretanja za 360 stupnjeva | |
| Veličina proizvoda | 86*64*84 cm |
| Veličina pakiranja | 83*64*36 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,6 kg |
| G.W. | 14,1 kg |
| Učitavanje QTY | 364kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Naslon za ruku s metalnim okvirom | |
| Baza od 500 mm s poklopcem od poliestera | |
| Podesiv nagib u 5 položaja | |
| Funkcija okretanja za 360 stupnjeva | |
| Veličina proizvoda | 69*63,5*88 cm |
| Veličina pakiranja | 72*68*41 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 9,8 kg |
| G.W. | 11,3 kg |
| Učitavanje QTY | 306kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta PU |
| Naslon za ruke s drvenim okvirom | |
| Baza od 500 mm s PU poklopcem | |
| Podesiv nagib u 5 položaja | |
| Funkcija okretanja za 360 stupnjeva | |
| S držačem za čašu i bočnim džepom | |
| Veličina proizvoda | 75*63*88 cm |
| Veličina pakiranja | 77*71*41 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 10,9 kg |
| G.W. | 12,4 kg |
| Učitavanje QTY | 306kom/40HQ |
| Materijal | PU i PVC |
| PU podstavljen naslon za ruke | |
| Nagibni mehanizam | |
| S naslonom za glavu i potporom za struk | |
| S osloncem za noge | |
| Drvena baza | |
| Veličina proizvoda | 72*82,5*104 cm |
| Veličina pakiranja | 84*73*62 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| MOQ | 50 komada |
| N.W. | 29,5 kg |
| G.W. | 32,0 kg |
| Učitavanje QTY | 176kom/40HQ |
| Materijal | PU i PVC |
| PU podstavljeni naslon za ruke s držačem za čaše | |
| Nagibni mehanizam | |
| S jastukom za vrat i pojasom | |
| Bočni džep | |
| S osloncem za noge | |
| Veličina proizvoda | 81,5*86*111 cm |
| Veličina pakiranja | 86*68*51 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 21,9 kg |
| G.W. | 24,5 kg |
| Učitavanje QTY | 215kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za podizanje | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 57*57*102-112cm |
| Veličina pakiranja | 65*28,5*52,5 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 11,3 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Učitavanje QTY | 672kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za podizanje | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 58*60*93-103cm |
| Veličina pakiranja | 60*28,8*52 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,3 kg |
| Učitavanje QTY | 760kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| PP jastučić naslon za ruke | |
| Mehanizam zadatka | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 280 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| Veličina proizvoda | 63*64*101-111cm |
| Veličina pakiranja | 62*29*53 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Učitavanje QTY | 760kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| PP jastučić naslon za ruke | |
| Mehanizam zadatka | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 280 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| Veličina proizvoda | 63*64*101-111cm |
| Veličina pakiranja | 62*29*53 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Učitavanje QTY | 760kom/40HQ |
| Materijal | PU mreža |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 300 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 63*64*101-111cm |
| Veličina pakiranja | 66*28,5*57 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Učitavanje QTY | 648kom/40HQ |
| Materijal | PVC baršun |
| 3D naslon za ruke | |
| Žablji mehanizam | |
| 60 mm dolje 6 cm plinski lift klase 3 | |
| 350 mm metalna baza za bojanje | |
| 60mm crni kotačići | |
| Potpuno oblikovana pjena za tijelo i sjedalo, memorijska pjena za jastuk za glavu i jastuk za lumbalni dio. | |
| Veličina proizvoda | 69*60*134-144cm |
| Veličina pakiranja | 86*65*37 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 23,3 kg |
| G.W. | 25,5 kg |
| Učitavanje QTY | 310kom/40HQ |
GUYOU Label Story
Najnovija ažuriranja
Pružamo vam najnovije vijesti o poduzećima i industriji
Poznavanje industrije
Danas, dok val digitalizacije zapljuskuje svijet, računalne igrice za računala postale su omiljeni način opuštanja, zabave i natjecanja bezbrojnih ljudi. S brzim razvojem tehnologije igara i stalnim poboljšanjem igračeve težnje za sveobuhvatnim iskustvom, Stolice za PC igrice (profesionalne stolice za računalne igre), kao most koji povezuje igrače i virtualni svijet, prolaze kroz neviđene promjene i inovacije. Kao vodeći proizvođač namještaja u industriji, Anji Guyou Furniture Co., Ltd. vodi profesionalnu evoluciju i inovacije u ovom području sa svojom dubokom akumulacijom u industriji i konceptima dizajna koji gledaju u budućnost.
Tradicionalne uredske stolice više ne mogu zadovoljiti potrebe dugotrajnog i intenzivnog korištenja modernih igrača. Stoga stolice za računalne igre koje je pokrenuo Anji Guyou u potpunosti uzimaju u obzir načela ergonomije u dizajnu i koriste memorijsku pjenu visoke gustoće za ispunjavanje sjedala i naslona kako bi se osiguralo da igrači i dalje mogu zadržati udoban sjedeći položaj tijekom dugotrajnog igranja, učinkovito ublažavajući pritisak na leđa, vrat i bokove.
Odabir materijala jedan je od važnih kriterija za mjerenje izvrsne igračke stolice. Anji Guyou odabire visokokvalitetne materijale, kao što je otporna na habanje i neklizajuća PU koža ili prozračne i vlagopropusne mrežaste tkanine, koje ne samo da je lako čistiti i održavati, već se i učinkovito odupiru eroziji mrlja od znoja i ulja, održavajući trajnu ljepotu i udobnost stolice. Čvrsti čelični okvir i glatka plinska šipka za podizanje osiguravaju stabilnost i izdržljivost stolice. Čak i u slučaju intenzivnih operacija igre, može biti stabilan poput stijene, pružajući igračima najčvršću podršku.
Anji Guyou uvijek se pridržava koncepta zaštite okoliša u procesu proizvodnje. Od nabave sirovina preko proizvodnje i prerade do zbrinjavanja otpada, svaka karika strogo slijedi međunarodne ekološke standarde i nastoji smanjiti utjecaj na okoliš. Korištenje materijala koji se mogu reciklirati, optimizacija proizvodnih procesa i poboljšanje energetske učinkovitosti ne samo da smanjuju troškove proizvodnje, već i postižu dobitnu situaciju zelene proizvodnje i održivog razvoja. Ovo poštovanje i zaštita okoliša također su učinili da proizvodi Anji Guyou steknu veću naklonost potrošača na tržištu.
Kao važan dio moderne gaming kulture, Racing Gaming Chairs prolaze kroz sveobuhvatnu nadogradnju od jedne funkcije do diversifikacije i inteligencije. Anji Guyou Furniture Co., Ltd., sa svojim profesionalnim dizajnerskim timom, strogim sustavom kontrole kvalitete i uvidom u tržište usmjerenim prema budućnosti, nastavlja promicati inovacije i razvoj u ovom području, donoseći igračima ugodnije, učinkovitije i inteligentnije iskustvo igranja. U budućnosti imamo razloga vjerovati da će uz kontinuirani napredak tehnologije i sve veću diverzifikaciju potražnje potrošača, stolice za PC računalne igre nastaviti predvoditi novi trend opreme za igre i otvoriti uzbudljivije putovanje virtualnim svijetom za svakog entuzijasta igara.