Kategorija proizvoda
Predstavljamo našu vrhunsku liniju uredskih stolica za direktore, pomno izrađenih za redefiniranje luksuza i ergonomske izvrsnosti vašeg radnog prostora. Ove su stolice više od rješenja za sjedenje; oni su dokaz vašeg profesionalnog stasa, kombinirajući sofisticirani dizajn s neusporedivom udobnošću. Izrađena od najfinijih materijala, svaka direktorska stolica može se pohvaliti robusnim okvirom izrađenim od visokokvalitetnog aluminija ili poliranog drva, osiguravajući izdržljivost koja odolijeva testu vremena. Podatna presvlaka od pune kože ili vrhunske tkanine obavija vas raskoši, nudeći izbor boja koje odgovaraju bilo kojoj uredskoj estetici, od klasične crne do elegantnih zemljanih tonova. Naše stolice imaju napredan ergonomski dizajn, uključujući podesivu lumbalnu potporu, koja se prilagođava prirodnoj krivulji vaše kralježnice, smanjujući naprezanje leđa tijekom produženog radnog vremena. Sa sjedalima podesivim po visini, mehanizmima za naginjanje i funkcionalnošću zakretanja od 360 stupnjeva, promoviraju dinamične položaje sjedenja, povećavajući fokus i produktivnost. Inovativni nasloni za ruke, podstavljeni za dobru udobnost, često su podesivi po visini i širini, pružajući prilagođenu potporu za ublažavanje napetosti u ramenima i vratu. Baza s pet zvjezdica, opremljena kotačićima koji se glatko kotrljaju, osigurava stabilnost dok omogućuje kretanje bez napora po različitim podnim površinama bez nanošenja štete. Prigrlite vrhunac uredskog sjedenja s našim direktorskim uredskim stolicama – gdje se elegancija susreće s ergonomijom, pretvarajući vaš radni prostor u carstvo produktivnosti i sofisticiranosti. Podignite svoju dnevnu rutinu; uložite u stolicu koja ne samo da nadopunjuje vaš izvršni status, već i aktivno pridonosi vašoj dobrobiti. Osjetite razliku danas.
| Materijal | PU PVC |
| Slikanje podstavljeni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 350 kromirana baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| Veličina proizvoda | 69*71*120-130cm |
| Veličina pakiranja | 88*34*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 17,0 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Učitavanje QTY | 344kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| Slikanje podstavljeni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| Podloga za slikanje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 62*73*108-116cm |
| Veličina pakiranja | 80*34*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Učitavanje QTY | 386kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| Slikanje podstavljeni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| Podloga za slikanje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 62*73*108-116cm |
| Veličina pakiranja | 80*34*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Učitavanje QTY | 386kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| Kromirani naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 350 mm kromirano postolje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 64*77*115-125cm |
| Veličina pakiranja | 88*35*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 18,4 kg |
| G.W. | 20,4 kg |
| Učitavanje QTY | 344kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| PU podesivi naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 60mm plinski lift klase 2 | |
| 350 mm metalna baza za bojanje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 68*68*112-118cm |
| Veličina pakiranja | 82*34*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 20,2 kg |
| G.W. | 22,2 kg |
| Učitavanje QTY | 384kom/40HQ |
| Materijali | PU PVC |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza od 320 mm | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*61*93-103cm |
| Veličina pakiranja | 63*30*60cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,6 kg |
| G.W. | 14,1 kg |
| Učitavanje QTY | 528kom/40HQ |
| Materijali | PU PVC |
| Slikanje podstavljeni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Podloga za slikanje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 65*77*107-117cm |
| Veličina pakiranja | 72*34,5*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Učitavanje QTY | 408kom/40HQ |
| Materijali | PU PVC |
| Slikanje podstavljeni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Podloga za slikanje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 65*77*107-117cm |
| Veličina pakiranja | 72*34,5*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Učitavanje QTY | 408kom/40HQ |
| Materijali | PU PVC |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza od 320 mm | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| Veličina proizvoda | 61*69*108-118cm |
| Veličina pakiranja | 71*32*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 14,1 kg |
| G.W. | 15,5 kg |
| Učitavanje QTY | 520kom/40HQ |
| Materijali | PU |
| Kromirani naslon za ruke | |
| Mehanizam sinkronizacije | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| 350 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 63*71*117-125cm |
| Veličina pakiranja | 86,5*39*65CM |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 19,0 kg |
| G.W. | 22,3 kg |
| Učitavanje QTY | 292kom/40HQ |
| Materijali | PU |
| Naslon za ruke podesiv po visini za slikanje | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| 350 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| S naslonom za ruke | |
| Veličina proizvoda | 81*76*124-132cm |
| Veličina pakiranja | 92*68*37CM |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 24,0 kg |
| G.W. | 27 kg |
| Učitavanje QTY | 301kom/40HQ |
GUYOU Label Story
Najnovija ažuriranja
Pružamo vam najnovije vijesti o poduzećima i industriji
Poznavanje industrije
U procesu proizvodnje od executive office chairs, we are well aware of the importance of cutting and processing accuracy to ensure product quality, improve durability and optimize user experience. To this end, we have adopted a series of advanced technical measures and management systems to ensure that every link reaches the top level of the industry.
Iz kontrole izvora odabiremo najbolje sirovine, uključujući visokokvalitetni aluminij, polirano drvo i punozrnatu kožu ili visokokvalitetne tkanine. Ovi materijali ne samo da zadovoljavaju dvostruke standarde estetike i udobnosti, već i postavljaju čvrste temelje za naknadnu preciznu obradu.
U procesu rezanja uveli smo visokoprecizne CNC alatne strojeve (CNC). Ova oprema koristi naprednu CNC tehnologiju i može izvesti rezanje na mikronskoj razini prema unaprijed postavljenom trodimenzionalnom modelu, učinkovito izbjegavajući pogreške i nedosljednosti uzrokovane tradicionalnim ručnim rezanjem. CNC alatni strojevi ne samo da poboljšavaju točnost i učinkovitost rezanja, već i smanjuju troškove rada putem automatiziranih operacija, osiguravajući stabilnost i održivost proizvodnog procesa.
U procesu obrade veliku važnost pridajemo i kontroli detalja i preciznosti. Standardizirani sustav upravljanja 6S usvojen je kako bi se osiguralo čisto i uredno okruženje u radionici i kako bi se smanjile pogreške u obradi uzrokovane vanjskim čimbenicima. Radnički tim sastoji se od mnogih iskusnih stručnjaka koji ne samo da posjeduju vrhunsko umijeće, već i redovito prolaze stručnu obuku. Oni mogu vješto upravljati raznim vrstama visokoprecizne opreme za obradu, kao što su CNC glodalice, CNC strojevi za savijanje itd., kako bi izvršili finu obradu okvira stolice, naslona za ruke i raznih komponenti kako bi osigurali da veličina, oblik i kut svake komponente zadovoljavaju zahtjeve dizajna.
Također smo opremljeni preciznim mjernim alatima i opremom za ispitivanje, kao što su trokoordinatni mjerni strojevi (CMM), laserski skeneri itd., za provođenje sveobuhvatnog i visokopreciznog ispitivanja obrađenih dijelova kako bismo osigurali da svaki proizvod zadovoljava ili premašuje očekivane standarde kvalitete. Ovaj rigorozan proces testiranja ne samo da poboljšava ukupnu kvalitetu proizvoda, već i postavlja čvrste temelje za kasniju montažu.
Vrijedno je spomenuti da je naša tvrtka uspostavila dugoročnu suradnju sa stručnim i mjerodavnim agencijama za ispitivanje SGS, TUV i Bureau Veritas. Ove agencije ne samo da nam pružaju stroge standarde testiranja kvalitete, već nam također pomažu kontinuirano optimizirati proizvodne procese kako bismo osigurali da naše direktorske uredske stolice mogu zadovoljiti najstrože zahtjeve testiranja na različitim tržištima diljem svijeta.
Uvođenjem visokopreciznih CNC alatnih strojeva, standardiziranog 6S sustava upravljanja, stručnog tima radnika, sofisticirane opreme za ispitivanje i suradnje s mjerodavnim agencijama za ispitivanje, postigli smo značajan napredak u točnosti rezanja i obrade u proizvodnom procesu izvršnih uredskih stolica, učinkovito smanjili pogreške, poboljšali učinkovitost proizvodnje i korisnicima donijeli trajnije, pouzdanije i ergonomskije proizvode uredskih stolica.