Kategorija proizvoda
Uredske stolice koje nudimo mnogo su različitih stilova. Postoji izvršna uredska stolica koja se uglavnom koristi u uredu. Stolica za kućni ured obično se koristi u dnevnoj ili radnoj sobi. Osim toga, imamo tajničku stolicu, konferencijsku stolicu, radnu stolicu koja kleči uredsku stolicu itd. Kako bismo zadovoljili različite zahtjeve korisnika, nudimo pouzdane stolice u skladu s tim.
Naše uredske stolice izrađene su od ekološki prihvatljivog materijala. Trenutno ljudi sve više pažnje posvećuju zdravlju. Također, vlade mnogih zemalja zahtijevaju da roba uvezena iz Kine treba imati dostupne certifikate kao što su REACH, Azo, formaldehid, ftalati, PAH, sadržaj kadmija i tako dalje. Kako bi se naši korisnici osjećali sigurno i kako bismo izbjegli kršenje državnog zakona, radije koristimo kvalitetne materijale za izradu naših uredskih stolica. To je dugoročna misao u poslovanju.
Naš proizvodni tim ima 28 godina iskustva u proizvodnji uredskih stolica. Na temelju BSCI revizorske tvornice, imamo veliko povjerenje u pružanje odgovarajućih uredskih stolica našim kupcima. Naše je načelo izgraditi dugoročan poslovni odnos s našim kupcima i postići poslovni cilj u kojem svi pobjeđuju.
| Materijal | Mrežasta tkanina |
| PP podstavljen preklopni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| S naslonom za glavu | |
| Veličina proizvoda | 60*46*100-110cm |
| Veličina pakiranja | 62*26*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 10,5 kg |
| G.W. | 12,0 kg |
| Učitavanje QTY | 715kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta tkanina |
| PP podstavljen preklopni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| S naslonom za glavu | |
| Veličina proizvoda | 60*46*100-110cm |
| Veličina pakiranja | 62*25*60cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 10,5 kg |
| G.W. | 12,0 kg |
| Učitavanje QTY | 715kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP naslon za ruke podesiv po visini | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib u 2 razine | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| Veličina proizvoda | 59,5*56*109-116cm |
| Veličina pakiranja | 76*33*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 13,5 kg |
| G.W. | 15,0 kg |
| Učitavanje QTY | 464kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Bijeli PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| S naslonom za glavu | |
| Veličina proizvoda | 61,5*53*119,5-128,5 cm |
| Veličina pakiranja | 68*28,8*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,2 kg |
| Učitavanje QTY | 600kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Preklopni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| S naslonom za glavu | |
| Veličina proizvoda | 62*55,5*101,5-111,5cm |
| Veličina pakiranja | 75*32*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 11,3 kg |
| G.W. | 12,7 kg |
| Učitavanje QTY | 508kom/40HQ |
| Materijal | Tkanina |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 3 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*63*91-101cm |
| Veličina pakiranja | 55*27*55 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 8,8 kg |
| G.W. | 10,5 kg |
| Učitavanje QTY | 830kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*63*91-99cm |
| Veličina pakiranja | 54*29*54 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Učitavanje QTY | 722kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| 2D naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 63*61*97-107cm |
| Veličina pakiranja | 74*35*58 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,2 kg |
| Učitavanje QTY | 448kom/40HQ |
| Materijal | Tkanina |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 60mm plinski lift klase 2 | |
| 350 baza za slikanje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 61*59*80-86cm |
| Veličina pakiranja | 63*32*52 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Učitavanje QTY | 645kom/40HQ |
| Materijal | Tkanina |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 60mm plinski lift klase 2 | |
| 350 baza za slikanje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 61*59*80-86cm |
| Veličina pakiranja | 63*32*52 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Učitavanje QTY | 645kom/40HQ |
| Materijal | Tkanina |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 60mm plinski lift klase 2 | |
| 350 baza za slikanje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 61*59*80-86cm |
| Veličina pakiranja | 63*32*52 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Učitavanje QTY | 645kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm tonuće 40 mm plinsko dizalo klase 3 | |
| 320 baza za slikanje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 63,5*65*90,5-100,5cm |
| Veličina pakiranja | 62*33*53 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,5 kg |
| G.W. | 13,8 kg |
| Učitavanje QTY | 646kom/40'HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100mm tonuće 40mm klase 3 gaslift | |
| 320 baza za slikanje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 63,5*65*90,5-100,5cm |
| Veličina pakiranja | 62*33*53 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,5 kg |
| G.W. | 13,8 kg |
| Učitavanje QTY | 646kom/40'HQ |
| Materijal | Teddy flis |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 60mm plinski lift klase 2 | |
| 350 baza za slikanje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 63,5*68*82,5-87,5 cm |
| Veličina pakiranja | 64*32*53 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,4 kg |
| Učitavanje QTY | 630kom/40HQ |
| Materijal | Teddy flis |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 60mm plinski lift klase 2 | |
| 350 baza za slikanje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 63,5*68*82,5-87,5 cm |
| Veličina pakiranja | 64*32*53 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,4 kg |
| Učitavanje QTY | 630kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| Naslon za ruku s metalnim okvirom | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 160 mm plinski lift klase 2 | |
| 330 mm metalna baza za bojanje | |
| Veličina proizvoda | 67*60*90,5-105,5cm |
| Veličina pakiranja | 62*28*58,5 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,7 kg |
| Učitavanje QTY | 665kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| Naslon za ruku s metalnim okvirom | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 160 mm plinski lift klase 2 | |
| 330 mm metalna baza za bojanje | |
| Veličina proizvoda | 67*60*90,5-105,5cm |
| Veličina pakiranja | 62*28*58,5 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,7 kg |
| Učitavanje QTY | 665kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| Naslon za ruku s metalnim okvirom | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 160 mm plinski lift klase 2 | |
| 330 mm metalna baza za bojanje | |
| Veličina proizvoda | 67*60*90,5-105,5cm |
| Veličina pakiranja | 62*28*58,5 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,7 kg |
| Učitavanje QTY | 665kom/40HQ |
GUYOU Label Story
Najnovija ažuriranja
Pružamo vam najnovije vijesti o poduzećima i industriji
Poznavanje industrije
U našoj tvrtki, dizajn i proizvodnja uredskih stolica ne samo da su usredotočeni na integraciju funkcionalnosti i estetike, već također duboko odražavaju predanost kvaliteti, zaštiti okoliša i zdravlju korisnika. Za ključne komponente uredskih stolaca - jastuke za sjedala, naslone za leđa i ruke, pažljivo biramo materijale kako bismo osigurali da svaki detalj zadovoljava najviše standarde u industriji.
Materijal jastuka: koristimo odbojnu spužvu visoke gustoće kao osnovni materijal jastuka sjedala. Ova spužva ima izvrsnu otpornost i izdržljivost, može učinkovito raspršiti ljudski pritisak i smanjiti umor uzrokovan dugotrajnim sjedenjem. Vanjski sloj presvučen je visokokvalitetnim tkaninama ili ekološki prihvatljivom kožom. Ove tkanine nisu samo meke i ugodne na dodir, već imaju i dobru prozračnost i otpornost na habanje. Čak i nakon dugotrajne uporabe, mogu održati jastuk sjedala čistim i udobnim. Neke vrhunske serije također uvode tehnologiju memorijske pjene za pružanje personalizirane podrške u skladu s osobnim oblikom tijela, dodatno poboljšavajući korisničko iskustvo.
Materijal naslona: Naslon je također ispunjen spužvom visoke gustoće i dizajniran s ergonomskim oblinama, što savršeno pristaje konturi leđa i pruža učinkovitu potporu. Okvir naslona izrađen je od visokokvalitetnog čelika ili aluminijske legure, koji je precizno obrađen i zavaren kako bi konstrukcija bila stabilna i mogla izdržati dugotrajnu upotrebu bez deformacija. Neki dizajni također uključuju podesivu funkciju lumbalne potpore, koju korisnici mogu slobodno prilagoditi prema osobnim potrebama kako bi postigli najbolji učinak lumbalne potpore.
Materijal naslona za ruke: Kao važnu potpornu točku uredske stolice, koristimo mekani PU premaz ili puno drvo kako bismo osigurali udobnost lakta prilikom postavljanja. PU materijal ima dobru otpornost na trošenje i protuklizna svojstva, te može ostati stabilan čak i ako se ruke znoje; dok nasloni za ruke od punog drva pokazuju prirodnu teksturu i vrhunski dojam, dodajući dašak topline uredskom okruženju.
Zaštita okoliša i sigurnost: U odabiru materijala strogo slijedimo međunarodne ekološke standarde, kao što su REACH, azo, formaldehid, ftalati, policiklički aromatski ugljikovodici i ograničenja sadržaja kadmija, kako bismo osigurali da svi materijali zadovoljavaju ili premašuju ove sigurnosne standarde. Naš proizvodni proces strogo slijedi ISO 14001 sustav upravljanja okolišem za kontrolu onečišćenja iz izvora i smanjenje utjecaja na okoliš. U isto vrijeme, dugoročna suradnja s mjerodavnim organizacijama za testiranje kao što su SGS, TUV, Bureau Veritas itd. pruža snažnu potvrdu kvalitete za naše proizvode, osiguravajući da je svaka uredska stolica siguran, zdrav i ekološki prihvatljiv izbor.
Uredske stolice naše tvrtke koriste visokokvalitetne i ekološki prihvatljive materijale u ključnim dijelovima kao što su sjedala, nasloni za leđa i ruke. Kroz znanstveni dizajn i vrhunsku izradu, postiže savršenu kombinaciju udobnosti i izdržljivosti. Istodobno, strogo slijedi međunarodne standarde zaštite okoliša i sigurnosti, omogućujući korisnicima da iskuse ne samo visokokvalitetno uredsko iskustvo, već i poštovanje i zaštitu zdravlja.