Kategorija proizvoda
Predstavljamo našu kolekciju stolica za tajnice, pažljivo dizajniranih kako bi unijele dašak praktičnosti i šarma u kompaktne radne prostore i stolove za tajnice. Skrojeni za one koji cijene učinkovit dizajn bez kompromisa u udobnosti, ovi stolci utjelovljuju spoj jednostavnosti, elegancije i funkcionalnosti. Izrađene imajući na umu uštedu prostora, naše tajničke stolice imaju elegantne profile i kompaktne dimenzije, klize bez napora čak i ispod najmanjih stolova, optimizirajući ograničeni podni prostor. Birajte između raznih stilova, uključujući prozračna mrežasta leđa za poboljšanu cirkulaciju zraka u toplijim danima ili meke, izdržljive tkanine ili mješavine konoplje koje nude prirodan, ekološki prihvatljiv izgled, skladno se stapajući s dekorom svake sobe. Ovi stolci daju prednost ergonomskoj potpori s oblikovanim sjedalima i fleksibilnim naslonima, osiguravajući udobnost tijekom duljih razdoblja tipkanja ili papirologije. Prilagodljive visine sjedala služe korisnicima različitih stasa, promičući zdravo držanje i smanjujući opterećenje na leđima i vratu. Odabrani modeli također uključuju nježan mehanizam za ljuljanje, koji omogućuje suptilno kretanje koje stimulira protok krvi i potiče mentalnu agilnost. Estetski ugodne s čistim linijama i nizom opcija boja, naše tajničke stolice dodaju dašak sofisticiranosti svakom uredskom okruženju, bilo tradicionalnom ili suvremenom. Čvrsti, ali lagani okviri izrađeni od visokokvalitetnih materijala kao što su čelik ili ojačana plastika osiguravaju stabilnost i dugovječnost, što ih čini mudrim ulaganjem u godinama koje dolaze. U biti, naše tajničke stolice više su od komada namještaja; oni su pratioci vaših dnevnih zadataka, povećavaju produktivnost i unose stil u vaš radni prostor. Otkrijte dobar spoj oblika i funkcije danas, podižući vašu svakodnevnu rutinu sa stolicom koja savršeno nadopunjuje vašu ulogu marljive tajnice ili entuzijasta u kućnom uredu.
| Materijali | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 57,5*67*91,5-101cm |
| Veličina pakiranja | 62*32,5*58,5 CM |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 9,6 kg |
| G.W. | 11,0 kg |
| Učitavanje QTY | 592kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta tkanina |
| PP podstavljen preklopni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| S naslonom za glavu | |
| Veličina proizvoda | 60*46*100-110cm |
| Veličina pakiranja | 62*26*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 10,5 kg |
| G.W. | 12,0 kg |
| Učitavanje QTY | 715kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta tkanina |
| PP podstavljen preklopni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| S naslonom za glavu | |
| Veličina proizvoda | 60*46*100-110cm |
| Veličina pakiranja | 62*25*60cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 10,5 kg |
| G.W. | 12,0 kg |
| Učitavanje QTY | 715kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP naslon za ruke podesiv po visini | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib u 2 razine | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| Veličina proizvoda | 59,5*56*109-116cm |
| Veličina pakiranja | 76*33*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 13,5 kg |
| G.W. | 15,0 kg |
| Učitavanje QTY | 464kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Bijeli PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| S naslonom za glavu | |
| Veličina proizvoda | 61,5*53*119,5-128,5 cm |
| Veličina pakiranja | 68*28,8*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,2 kg |
| Učitavanje QTY | 600kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Preklopni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| S naslonom za glavu | |
| Veličina proizvoda | 62*55,5*101,5-111,5cm |
| Veličina pakiranja | 75*32*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 11,3 kg |
| G.W. | 12,7 kg |
| Učitavanje QTY | 508kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| 3D naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib u 2 razine | |
| 80 mm plinski lift klase 3 | |
| 350mm baza za slikanje | |
| 50mm PU kotačić | |
| S naslonom za glavu | |
| Veličina proizvoda | 66*60*120-128cm |
| Veličina pakiranja | 67*36*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 17,0 kg |
| G.W. | 19,0 kg |
| Učitavanje QTY | 420kom/40HQ |
| | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Kromirana baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 58*57*112-122cm |
| Veličina pakiranja | 57,5*30*55 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 11,5 kg |
| G.W. | 13,0 kg |
| Učitavanje QTY | 692kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib u 2 razine | |
| Naslon za ruke podesiv po visini | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| S naslonom za glavu i lumbalnom potporom | |
| Veličina proizvoda | 62*54*119-127cm |
| Veličina pakiranja | 73*33*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 16,8 kg |
| Učitavanje QTY | 469kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP preklopni naslon za ruke | |
| Mehanizam zadatka | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| 300 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| Veličina proizvoda | 59*64*118-128cm |
| Veličina pakiranja | 60*25*52 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 8,5 kg |
| G.W. | 9,7 kg |
| Učitavanje QTY | 880kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| 350 najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| Veličina proizvoda | 70*64*122-130cm |
| Veličina pakiranja | 72*32,8*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 13,7 kg |
| G.W. | 15,5 kg |
| Učitavanje QTY | 448kom/40HQ |
| Materijali | Mrežasta |
| PP podesivi naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 63*54*106-116cm |
| Veličina pakiranja | 59*34*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16 kg |
| Učitavanje QTY | 512kom/40HQ |
GUYOU Label Story
Najnovija ažuriranja
Pružamo vam najnovije vijesti o poduzećima i industriji
Poznavanje industrije
U potrazi za izvrsnom kvalitetom i korisničkim iskustvom, naša tvrtka uvijek smatra trajnost, sigurnost i zaštitu okoliša proizvoda ključnim elementima, posebno u procesu dizajna i proizvodnje tajničkih uredskih stolica s visokim naslonom, proces odabira i predobrade mekih materijala kao što su spužve i tkanine još su profinjeniji. Slijedi niz tehničkih mjera koje smo poduzeli kako bismo osigurali da tajnička uredska stolica s visokim naslonom dosegne najvišu razinu u industriji:
Postupak predtretmana spužve
Odbojna spužva visoke gustoće: Prvo, koristimo poliuretansku spužvu visoke gustoće i otpornosti kao glavni materijal za punjenje sjedala i naslona stolice. Ova spužva ne samo da ima izvrsnu potporu i izdržljivost, već također može učinkovito raspršiti tjelesni pritisak i smanjiti umor uzrokovan dugotrajnim sjedenjem. Tijekom procesa proizvodnje strogo kontroliramo gustoću i brzinu odbijanja spužve kako bismo osigurali da svaka spužva može postići najbolji učinak korištenja.
Tretman za usporavanje plamena: S obzirom na specifičnosti uredskog okruženja, svi naši spužvasti materijali prošli su strogi tretman za usporavanje plamena i zadovoljavaju nacionalne i međunarodne standarde zaštite od požara. Metodom uranjanja ili raspršivanjem, usporivač plamena ravnomjerno se infiltrira u spužvu kako bi se formirao izdržljivi sloj za usporavanje plamena, koji učinkovito sprječava širenje vatre i osigurava sigurnost korisnika.
Antibakterijski tretman i tretman protiv grinja: Kako bismo stvorili zdravije radno okruženje, koristimo naprednu antibakterijsku tehnologiju i tehnologiju protiv grinja za tretiranje spužvi. Primjenom nano srebrnih iona ili drugih ekološki prihvatljivih antibakterijskih sredstava može se učinkovito spriječiti rast bakterija, plijesni i grinja, površina stolice može se održavati čistom, alergeni se mogu smanjiti, a korisničko iskustvo može se poboljšati.
Proces predobrade tkanine
Tretman otporan na habanje i protiv bora: Za tkanine posebnu pozornost posvećujemo njihovoj otpornosti na habanje i otpornost na bore. Fizikalnim ili kemijskim metodama, kao što je toplinsko postavljanje i završna obrada smolom, povećavaju se tvrdoća površine i sposobnost oporavka elastičnosti tkanine, tako da se nije lako gužvati i nositi u svakodnevnoj uporabi, a površina stolice ostaje ravna i lijepa.
Ekološki prihvatljivo bojanje i fiksiranje boja: Inzistiramo na korištenju ekološki prihvatljivih boja za bojanje tkanina, a kroz višestruke tretmane fiksiranja boja osiguravamo da boja bude svijetla i postojana te da nije lako izblijediti. Ovaj proces ne samo da osigurava ljepotu proizvoda, već također odražava našu predanost zaštiti okoliša.
Antibakterijski i antivegetativni tretman: Slično tretmanu spužvom, tkanina se također tretira antibakterijskim i antivegetativnim sredstvom. Posebnim postupkom antibakterijsko sredstvo pričvršćuje se na površinu vlakana tkanine kako bi se stvorio zaštitni sloj, koji učinkovito inhibira rast bakterija i pojačava sposobnost tkanine protiv obraštanja, što olakšava čišćenje i održavanje.
U kombinaciji s gore navedenim postupkom predobrade, naša tajnička uredska stolica s visokim naslonom ne samo da doseže vodeću razinu u industriji u pogledu izdržljivosti i sigurnosti, već također postiže sveobuhvatnu nadogradnju u udobnosti, zaštiti okoliša i estetici. Osim toga, tvrtka ima mnogo iskusnih radnika i standardni sustav upravljanja 6S kako bi se osigurala strogost i učinkovitost proizvodnog procesa; dugoročna suradnja s profesionalnim i mjerodavnim organizacijama za testiranje kao što su SGS, TUV i Bureau Veritas pruža snažnu certifikaciju treće strane i podršku za kvalitetu naših proizvoda.
Naša tajnička uredska stolica s visokim naslonom nije samo kristalizacija tehnologije i umjetnosti, već i predanost zdravom, udobnom i učinkovitom radnom okruženju za svakog korisnika. Odabir naših proizvoda znači odabir izdržljivog, pouzdanog, sigurnog, zdravog, lijepog i velikodušnog uredskog partnera koji će vaš svakodnevni rad učiniti lakšim i ugodnijim.