Kategorija proizvoda
Otključajte vrhunsku produktivnost s našom serijom radnih stolica, skrojenih za moderan radni prostor. Usklađujući prilagodljivost s potporom, ove stolice zadovoljavaju stalno promjenjive zahtjeve užurbanog dana. Od prozračnih mrežastih leđa koja potiču ventilaciju do potpuno prilagodljivih postavki – podesivi nasloni za ruke, dubina sjedala i mehanizmi za naginjanje – prilagođavaju se vašim jedinstvenim potrebama držanja. Lagani, ali robusni okviri glatko klize po kotačima s više površina, pozivajući na besprijekorno kretanje između zadataka. Bilo da se bavite intenzivnim projektima ili svakodnevnim rutinama, spojite stil s praktičnošću u potrazi za izvrsnošću na radnom mjestu.
| Materijali | Mrežasta |
| PP podstavljen preklopni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 59*58*98-108cm |
| Veličina pakiranja | 58*32*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 10,3 kg |
| G.W. | 11,8 kg |
| Učitavanje QTY | 640kom/40HQ |
| Materijal | Tkanina |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 3 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*63*91-101cm |
| Veličina pakiranja | 55*27*55 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 8,8 kg |
| G.W. | 10,5 kg |
| Učitavanje QTY | 830kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*63*91-99cm |
| Veličina pakiranja | 54*29*54 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Učitavanje QTY | 722kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| 2D naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 63*61*97-107cm |
| Veličina pakiranja | 74*35*58 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,2 kg |
| Učitavanje QTY | 448kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*63*91-101cm |
| Veličina pakiranja | 53*30*51 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Učitavanje QTY | 826kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*63*91-101cm |
| Veličina pakiranja | 53*30*51 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Učitavanje QTY | 826kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 59*55*90-100cm |
| Veličina pakiranja | 64*28,5*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 9,0 kg |
| G.W. | 10,3 kg |
| Učitavanje QTY | 648kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Crni PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 55*56*92,5-102,5cm |
| Veličina pakiranja | 64*28,8*59,5 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Učitavanje QTY | 648kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Crni PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 55*56*92,5-102,5cm |
| Veličina pakiranja | 64*28,8*59,5 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Učitavanje QTY | 648kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 54*61*93-101cm |
| Veličina pakiranja | 60*30*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 10,5 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Učitavanje QTY | 560kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP podstavljen preklopni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*56*100,5-110,5cm |
| Veličina pakiranja | 68*28,8*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 10,2 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Učitavanje QTY | 600kom/40HQ |
| Materijal | Tkanina |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib u 2 razine | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 58*60,5*99,5-119,5 cm |
| Veličina pakiranja | 76*34*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 14,60 kg |
| G.W. | 16,00 kg |
| Učitavanje QTY | 435kom/40HQ |
| Materijal | Tkanina |
| Mehanizam za podizanje i podešavanje | |
| 120 mm plinski lift klase 2 | |
| Kromirana baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 47*52*92-112cm |
| Veličina pakiranja | 56*22*58 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 6,0 kg |
| G.W. | 7,0 kg |
| Učitavanje QTY | 880kom/40HQ |
| Materijal | Tkanina |
| Mehanizam za podizanje i podešavanje | |
| 120 mm plinski lift klase 2 | |
| Kromirana baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 47*52*92-112cm |
| Veličina pakiranja | 56*22*58 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 6,0 kg |
| G.W. | 7,0 kg |
| Učitavanje QTY | 880kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Kromirana baza od 300 mm | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| Veličina proizvoda | 57*63*98,5-108cm |
| Veličina pakiranja | 61*28*56 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12,3 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Učitavanje QTY | 696kom/40HQ |
| Materijali | PU |
| Mehanizam zadatka | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 280 Podloga za slikanje | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| Veličina proizvoda | 57,5*57*78-88cm |
| Veličina pakiranja | 53*58,5*43cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 9,8 kg |
| G.W. | 11,3 kg |
| Učitavanje QTY | 516kom/40HQ |
| Materijali | Mrežasta |
| PP preklopni naslon za ruke | |
| Mehanizam zadatka | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| 300 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| Veličina proizvoda | 57*59*89-97cm |
| Veličina pakiranja | 55*27*52 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 8,0 kg |
| G.W. | 9,2 kg |
| Učitavanje QTY | 840kom/40HQ |
| Materijali | Mrežasta PU |
| Kromirani naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Kromirana baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 66*64*112-122cm |
| Veličina pakiranja | 77*24*58 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 12 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Učitavanje QTY | 636kom/40HQ |
GUYOU Label Story
Najnovija ažuriranja
Pružamo vam najnovije vijesti o poduzećima i industriji
Poznavanje industrije
U današnjem brzom radnom okruženju, visokokvalitetna radna stolica nije samo ključ za poboljšanje radne učinkovitosti, već i neizostavan dio osiguravanja zdravlja i udobnosti zaposlenika. Kao predvodnik u industriji, Anji Guyou Furniture Co., Ltd to duboko razumije i predan je stvaranju ergonomskih, lijepih i praktičnih radnih stolica za ubrizgavanje nove vitalnosti i udobnosti u globalne uredske prostore.
Task Chair je stolac dizajniran za dugotrajan rad na računalu, rasprave na sastancima ili fokusirane zadatke. Razlikuje se od tradicionalnih uredskih stolaca i posvećuje više pozornosti potpori leđa, vrata i ruku korisnika kako bi se smanjio umor i potencijalni zdravstveni problemi uzrokovani dugotrajnim sjedenjem, poput hernije lumbalnog diska i cervikalne spondiloze. Izvrsna radna stolica može se prilagoditi prema osobnom obliku tijela, navikama sjedenja i radnim potrebama kako bi se osiguralo da svaki korisnik može uživati u personaliziranom i udobnom iskustvu.
Kao vodeća kineska tvornica konferencijskih stolica po narudžbi i dobavljač stolica za konferencijske goste, Anji Guyou Furniture Co., Ltd. također je pokazao izvanrednu snagu u području radnih stolica sa svojom dubokom akumulacijom industrije i inovacijskim sposobnostima. Tvrtka ima iskusan i vješt proizvodni tim. Ne samo da su vješti u primjeni i obradi različitih materijala, već imaju i dobar uvid u potražnju tržišta i mogu kontinuirano lansirati nove proizvode koji odgovaraju trendu vremena i konceptu zdravlja.
Što se tiče kontrole kvalitete, Anji Guyou strogo provodi sustav upravljanja 6S, od nabave sirovina, proizvodnog procesa do inspekcije gotovog proizvoda, svaka karika teži izvrsnosti. Ova ekstremna potraga za detaljima osigurava da svaka radna stolica može izdržati test vremena i korisnicima donosi dugotrajno i trajno iskustvo korištenja.
Kako bi dodatno potvrdio izvrsnu kvalitetu proizvoda, Anji Guyou uspostavio je dugoročne odnose suradnje sa svjetski poznatim agencijama za testiranje i certifikaciju SGS, TUV i Bureau Veritas. Ove su agencije poznate po svom autoritetu i nepristranosti. Kroz rigorozna ispitivanja i ocjenjivanje, oni osiguravaju Anji Guyou Task Chair certifikaciju koja zadovoljava međunarodne standarde, dokazujući njegovu izvrsnu izvedbu u pogledu sigurnosti, trajnosti, zaštite okoliša i drugih aspekata. Ovo nije samo visoko priznanje kvaliteti proizvoda tvrtke Anji Guyou, već i najbolje utjelovljenje kontinuirane težnje tvrtke ka izvrsnosti i hrabrosti za inovacijama.
U potrazi za učinkovitošću i zdravljem u modernom uredskom okruženju, visokokvalitetna radna stolica nedvojbeno je najbolji partner svakoj radnoj osobi. Anji Guyou Furniture Co., Ltd predvodi novi trend u industriji radnih stolica sa svojim profesionalnim proizvodnim mogućnostima, izvrsnom kvalitetom proizvoda i fleksibilnim uslugama prilagodbe. U budućnosti, Anji Guyou nastavit će podržavati poslovnu filozofiju ""orijentirana na ljude, kvaliteta na prvom mjestu"", nastaviti s inovacijama i prodorom te globalnim korisnicima pružiti ugodnije, zdravije i učinkovitije uredsko iskustvo.