Kategorija proizvoda
| Materijal | Ormar s troja vrata |
| Puna drvena ploča s MDF završnom obradom i obrubom od pravog ratana | |
| Pretinac podesiv u 3 razine | |
| Drvena noga s podesivim klizanjem | |
| Veličina proizvoda | 120*40*80cm |
| Veličina pakiranja | 131*44*18 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W./G.W. | 22,1 kg/25,2 kg |
| Učitavanje QTY | 630kom/40'HQ |
| Materijal | Ormar s troja vrata |
| Puna drvena ploča s MDF završnom obradom i obrubom od pravog ratana | |
| Pretinac podesiv u 3 razine | |
| Drvena noga s podesivim klizanjem | |
| Veličina proizvoda | 120*40*80cm |
| Veličina pakiranja | 131*44*18 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W./G.W. | 22,1 kg/25,2 kg |
| Učitavanje QTY | 630kom/40'HQ |
| Materijal | Ormarić s dvoja vrata |
| Puna drvena ploča s MDF završnom obradom i obrubom od pravog ratana | |
| Drvena noga s podesivim klizanjem | |
| Veličina proizvoda | 90*40*88 cm |
| Veličina pakiranja | 94*46*18 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W./G.W. | 18,5 kg/19,75 kg |
| Učitavanje QTY | 868kom/40'HQ |
| Materijal | Ormarić s dvoja vrata |
| Puna drvena ploča s MDF završnom obradom i obrubom od pravog ratana | |
| Drvena noga s podesivim klizanjem | |
| Veličina proizvoda | 90*40*88 cm |
| Veličina pakiranja | 94*46*18 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W./G.W. | 18,5 kg/19,75 kg |
| Učitavanje QTY | 868kom/40'HQ |
1. PVC
2.3D naslon za ruke podesiv po visini, podesiv naprijed-straga i rotacija
3. Mehanizam za zaključavanje i nagib
4.100 mm plinski lift klase 3
5.350 mm metalna baza za bojanje
6,60 mm crni PU kotač
7. S jastukom za vrat i pojasom
8. Naslon sjedala od pjene visoke gustoće koja se stvrdnjava hladno
9,1,5 mm metalni okvir
10.180 stupnjeva ležeći
| Materijal | PU PVC |
| Slikanje preklopnog naslona za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 350 najlonska baza za slikanje | |
| 50 mm najlonski lijevak | |
| Veličina proizvoda | 54*71*111-121cm |
| Veličina pakiranja | 75*33*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 16,4 kg |
| Učitavanje QTY | 420kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| Slikanje podstavljeni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Kromirana baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 70*60*110-120cm |
| Veličina pakiranja | 81*32*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Učitavanje QTY | 418kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| 3D naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib u 2 razine | |
| 80 mm plinski lift klase 3 | |
| 350mm baza za slikanje | |
| 50mm PU kotačić | |
| S naslonom za glavu | |
| Veličina proizvoda | 66*60*120-128cm |
| Veličina pakiranja | 67*36*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 17,0 kg |
| G.W. | 19,0 kg |
| Učitavanje QTY | 420kom/40HQ |
| | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Kromirana baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 58*57*112-122cm |
| Veličina pakiranja | 57,5*30*55 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 11,5 kg |
| G.W. | 13,0 kg |
| Učitavanje QTY | 692kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,5 cm šperploča | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 60mm plinski lift klase 2 | |
| 350 baza za slikanje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 61*63,5*80-90cm |
| Veličina pakiranja | 63*39,5*51 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 13,5 kg |
| G.W. | 15,0 kg |
| Učitavanje QTY | 525kom/40HQ |
GUYOU Label Story
Najnovija ažuriranja
Pružamo vam najnovije vijesti o poduzećima i industriji
Poznavanje industrije
Izbor materijala potporne konstrukcije
Baza s pet zvjezdica: Naša ergonomska stolica koristi leguru aluminija visoke čvrstoće kao glavni materijal baze s pet zvjezdica. Aluminijska legura poznata je po svojoj maloj težini, visokoj čvrstoći, otpornosti na koroziju, otpornosti na umor i drugim svojstvima, koja mogu osigurati da stolica ostane stabilna i da se ne trese čak ni nakon dugotrajne uporabe. Osim toga, noge s pet zvjezdica od aluminijske legure podvrgnute su procesu preciznog lijevanja i brušenja, a površina je glatka i bez rubova, što je i lijepo i sigurno.
Pneumatska šipka: Pneumatska šipka je ključna komponenta funkcije podizanja stolice. Strogo biramo visokokvalitetne pneumatske šipke koje su prošle međunarodnu certifikaciju sigurnosti, kao što su pneumatske šipke razine 4 ili više koje zadovoljavaju standarde ispitivanja mjerodavnih organizacija kao što su SGS, TUV ili Bureau Veritas. Ove pneumatske šipke ne samo da imaju veću nosivost, već imaju i izvrsnu izdržljivost i stabilnost, što može osigurati stabilnost stolice tijekom procesa podizanja i učinkovito izbjeći sigurnosne opasnosti.
Mjere za osiguranje stabilnosti i sigurnosti
Strogi odabir i testiranje materijala: imamo dugoročnu suradnju sa svjetski poznatim institucijama za testiranje kao što su SGS, TUV i Bureau Veritas kako bismo proveli strogi pregled i testiranje svih ključnih materijala kako bismo osigurali da kvaliteta materijala zadovoljava međunarodne sigurnosne standarde.
Precizni proizvodni proces: Tijekom proizvodnog procesa komponenti kao što su noge s pet zvjezdica i tlačne šipke za zrak, koriste se napredni precizni proizvodni procesi kako bi se osigurala točnost dimenzija i točnost sastavljanja svake komponente, čime se poboljšava ukupna stabilnost stolice.
6S sustav upravljanja: Naša tvornica primjenjuje strogi 6S sustav upravljanja, naime sortiranje, ispravljanje, čišćenje, čišćenje, pismenost i sigurnost, kako bi se osiguralo čisto i uredno proizvodno okruženje, smanjili nepoželjni čimbenici u proizvodnom procesu i dodatno poboljšala kvaliteta proizvoda.
Višestruke sigurnosne izvedbe: Pneumatska šipka opremljena je čeličnom pločom otpornom na eksploziju i uređajem za zaštitu od preopterećenja. Kada je unutarnji tlak pneumatske šipke nenormalan ili premašuje nazivni kapacitet nosivosti, može se automatski zaključati i spriječiti eksploziju, pružajući dodatnu sigurnosnu zaštitu za korisnike.
Redovito održavanje i pregled: Potičemo korisnike da redovito provjeravaju i održavaju stolicu, kao što je provjeravanje curi li tlačna šipka zraka, jesu li noge s pet zvjezdica labave itd., te pružamo stručne upute za održavanje kako bismo osigurali da je stolica uvijek u najboljem stanju tijekom korištenja.
Naše ergonomske uredske gaming stolice za slobodno vrijeme traže visoku kvalitetu i sigurnost u odabiru materijala za potpornu strukturu i usvajaju strogi odabir materijala, precizne proizvodne procese, 6S sustave upravljanja i višestruke sigurnosne dizajne kako bi stolice bile stabilne i sigurne. Pružite korisnicima ugodno i pouzdano iskustvo.