Kategorija proizvoda
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam zadatka | |
| 330 lakiranje gaslift | |
| 385 mm baza za slikanje | |
| Veličina proizvoda | 47*49*92-114cm |
| Veličina pakiranja | 58*54*49 cm |
| Paket | 2kom/ctn |
| N.W. | 8,4 kg * 2 kom |
| G.W. | 18,0 kg |
| Učitavanje QTY | 880kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam zadatka | |
| 330 lakiranje gaslift | |
| 385 mm baza za slikanje | |
| Veličina proizvoda | 47*49*92-114cm |
| Veličina pakiranja | 58*54*49 cm |
| Paket | 2kom/ctn |
| N.W. | 8,4 kg * 2 kom |
| G.W. | 18,0 kg |
| Učitavanje QTY | 880kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| Mehanizam zadatka | |
| 160 mm plinski lift klase 2 | |
| 260 mm kromirano postolje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 43*47*85-99cm |
| Veličina pakiranja | 48*20*48 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 5,0 kg |
| G.W. | 6,0 kg |
| Učitavanje QTY | 1400kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| Mehanizam zadatka | |
| 160 mm plinski lift klase 2 | |
| 260 mm kromirano postolje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 43*47*85-99cm |
| Veličina pakiranja | 48*20*48 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 5,0 kg |
| G.W. | 6,0 kg |
| Učitavanje QTY | 1400kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| Mehanizam zadatka | |
| 160 mm plinski lift klase 2 | |
| Kromirana baza od 260 mm | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 43*47*85-99cm |
| Veličina pakiranja | 48*20*48 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 5,0 kg |
| G.W. | 6,0 kg |
| Učitavanje QTY | 1400kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| Mehanizam za podizanje | |
| S osloncem za noge | |
| 330 plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonsko klizanje | |
| Veličina proizvoda | 47*61*111-133cm |
| Veličina pakiranja | 62*37*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 11 kg |
| G.W. | 13 kg |
| Učitavanje QTY | 480kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam zadatka | |
| 140 mm plinski lift klase 2 | |
| 260 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 35*35*45-58cm |
| Veličina pakiranja | 48*16*46 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Učitavanje QTY | 1880kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| 1,2 cm šperploča | |
| Mehanizam zadatka | |
| 140 mm plinski lift klase 2 | |
| 260 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 35*35*49-62cm |
| Veličina pakiranja | 48*16*46 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Učitavanje QTY | 1880kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib u 2 razine | |
| Naslon za ruke podesiv po visini | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm kromirano postolje | |
| 50mm PU kotačić | |
| S naslonom za glavu i lumbalnom potporom | |
| Veličina proizvoda | 62*54*119-127cm |
| Veličina pakiranja | 73*33*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 16,8 kg |
| Učitavanje QTY | 469kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*63*91-101cm |
| Veličina pakiranja | 53*30*51 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Učitavanje QTY | 826kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*63*91-101cm |
| Veličina pakiranja | 53*30*51 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Učitavanje QTY | 826kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 59*55*90-100cm |
| Veličina pakiranja | 64*28,5*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 9,0 kg |
| G.W. | 10,3 kg |
| Učitavanje QTY | 648kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Crni PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 55*56*92,5-102,5cm |
| Veličina pakiranja | 64*28,8*59,5 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Učitavanje QTY | 648kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| Crni PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 55*56*92,5-102,5cm |
| Veličina pakiranja | 64*28,8*59,5 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Učitavanje QTY | 648kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 54*61*93-101cm |
| Veličina pakiranja | 60*30*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 10,5 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Učitavanje QTY | 560kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP podstavljen preklopni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60*56*100,5-110,5cm |
| Veličina pakiranja | 68*28,8*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 10,2 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Učitavanje QTY | 600kom/40HQ |
| Materijal | PU |
| Naslon za ruku s metalnim okvirom | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm zlatna metalna baza presvučena prahom | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 60,5*65*93,5-101,5cm |
| Veličina pakiranja | 64*40*60 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Učitavanje QTY | 429kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| Kromirani naslon za ruke | |
| Veliki mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| 350 mm aluminijska baza | |
| 50mm PU kotačić | |
| Veličina proizvoda | 63*73*118-127cm |
| Veličina pakiranja | 84,5*35*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 19,80 kg |
| G.W. | 21,80 kg |
| Učitavanje QTY | 356kom/40HQ |
GUYOU Label Story
Najnovija ažuriranja
Pružamo vam najnovije vijesti o poduzećima i industriji
Poznavanje industrije
Izbor materijala potporne konstrukcije
Baza s pet zvjezdica: Naša ergonomska stolica koristi leguru aluminija visoke čvrstoće kao glavni materijal baze s pet zvjezdica. Aluminijska legura poznata je po svojoj maloj težini, visokoj čvrstoći, otpornosti na koroziju, otpornosti na umor i drugim svojstvima, koja mogu osigurati da stolica ostane stabilna i da se ne trese čak ni nakon dugotrajne uporabe. Osim toga, noge s pet zvjezdica od aluminijske legure podvrgnute su procesu preciznog lijevanja i brušenja, a površina je glatka i bez rubova, što je i lijepo i sigurno.
Pneumatska šipka: Pneumatska šipka je ključna komponenta funkcije podizanja stolice. Strogo biramo visokokvalitetne pneumatske šipke koje su prošle međunarodnu certifikaciju sigurnosti, kao što su pneumatske šipke razine 4 ili više koje zadovoljavaju standarde ispitivanja mjerodavnih organizacija kao što su SGS, TUV ili Bureau Veritas. Ove pneumatske šipke ne samo da imaju veću nosivost, već imaju i izvrsnu izdržljivost i stabilnost, što može osigurati stabilnost stolice tijekom procesa podizanja i učinkovito izbjeći sigurnosne opasnosti.
Mjere za osiguranje stabilnosti i sigurnosti
Strogi odabir i testiranje materijala: imamo dugoročnu suradnju sa svjetski poznatim institucijama za testiranje kao što su SGS, TUV i Bureau Veritas kako bismo proveli strogi pregled i testiranje svih ključnih materijala kako bismo osigurali da kvaliteta materijala zadovoljava međunarodne sigurnosne standarde.
Precizni proizvodni proces: Tijekom proizvodnog procesa komponenti kao što su noge s pet zvjezdica i tlačne šipke za zrak, koriste se napredni precizni proizvodni procesi kako bi se osigurala točnost dimenzija i točnost sastavljanja svake komponente, čime se poboljšava ukupna stabilnost stolice.
6S sustav upravljanja: Naša tvornica primjenjuje strogi 6S sustav upravljanja, naime sortiranje, ispravljanje, čišćenje, čišćenje, pismenost i sigurnost, kako bi se osiguralo čisto i uredno proizvodno okruženje, smanjili nepoželjni čimbenici u proizvodnom procesu i dodatno poboljšala kvaliteta proizvoda.
Višestruke sigurnosne izvedbe: Pneumatska šipka opremljena je čeličnom pločom otpornom na eksploziju i uređajem za zaštitu od preopterećenja. Kada je unutarnji tlak pneumatske šipke nenormalan ili premašuje nazivni kapacitet nosivosti, može se automatski zaključati i spriječiti eksploziju, pružajući dodatnu sigurnosnu zaštitu za korisnike.
Redovito održavanje i pregled: Potičemo korisnike da redovito provjeravaju i održavaju stolicu, kao što je provjeravanje curi li tlačna šipka zraka, jesu li noge s pet zvjezdica labave itd., te pružamo stručne upute za održavanje kako bismo osigurali da je stolica uvijek u najboljem stanju tijekom korištenja.
Naše ergonomske uredske gaming stolice za slobodno vrijeme traže visoku kvalitetu i sigurnost u odabiru materijala za potpornu strukturu i usvajaju strogi odabir materijala, precizne proizvodne procese, 6S sustave upravljanja i višestruke sigurnosne dizajne kako bi stolice bile stabilne i sigurne. Pružite korisnicima ugodno i pouzdano iskustvo.