Kategorija proizvoda
| Materijal | PU PV |
| Slikanje podstavljeni naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| Podloga za slikanje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 72*67*114-124cm |
| Veličina pakiranja | 74*35*64 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 17 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Učitavanje QTY | 420kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| Podloga za slikanje, naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| 350mm baza za slikanje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 66*75*114-122cm |
| Veličina pakiranja | 74*40*65 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 15,7 kg |
| G.W. | 17,7 kg |
| Učitavanje QTY | 348kom/40HQ |
| Materijal | PU PVC |
| Kromirani naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| 350 mm kromirano postolje | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 59*62*105-113cm |
| Veličina pakiranja | 79*33*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 14,8 kg |
| G.W. | 16,3 kg |
| Učitavanje QTY | 455kom/40HQ |
| Materijal | Mrežasta |
| PP preklopni naslon za ruke | |
| Mehanizam zadatka | |
| 80 mm plinski lift klase 2 | |
| 300 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotač od 50 mm | |
| Veličina proizvoda | 59*64*118-128cm |
| Veličina pakiranja | 60*25*52 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 8,5 kg |
| G.W. | 9,7 kg |
| Učitavanje QTY | 880kom/40HQ |
| Materijal | Tkanina |
| PP naslon za ruke | |
| Mehanizam za zaključavanje i nagib u 2 razine | |
| 100 mm plinski lift klase 2 | |
| 320 mm najlonska baza | |
| Najlonski kotačić | |
| Veličina proizvoda | 58*60,5*99,5-119,5 cm |
| Veličina pakiranja | 76*34*59 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 14,60 kg |
| G.W. | 16,00 kg |
| Učitavanje QTY | 435kom/40HQ |
| Materijal | PVC 3D naslon za ruke podesiv po visini, podesiv naprijed-natrag i rotacija Mehanizam za zaključavanje i nagib 100 mm plinski lift klase 3 350 mm metalna baza za bojanje 60 mm crni PU kotač S jastukom za vrat i pojasom Naslon sjedala od pjene koja se stvrdnjava hladnom pjenom visoke gustoće Metalni okvir od 1,5 mm 180 stupnjeva u ležećem položaju |
| Materijal | PVC PP podesivi naslon za ruku Nagibni mehanizam 100 mm plinski lift klase 3 320 mm najlonska baza 50 mm PU kotačići u boji S jastukom za vrat i pojasom Karton: 250 funti S osloncem za noge S RGB svjetlom |
| Materijal | PVC PP podesivi naslon za ruku Nagibni mehanizam 100 mm plinski lift klase 3 320 mm najlonska baza 50 mm PU kotačići u boji S jastukom za vrat i pojasom Karton: 250 funti S osloncem za noge S RGB svjetlom |
| Materijal | PVC PP podesivi naslon za ruku Nagibni mehanizam 100 mm plinski lift klase 3 320 mm najlonska baza 50 mm PU kotačići u boji S jastukom za vrat i pojasom Karton: 250 funti S osloncem za noge S RGB svjetlom |
| Materijal | PU PU podstavljeni naslon za ruke Nagibni mehanizam 100 mm plinski lift klase 2 320 mm najlonska baza 50mm PU kotačić S jastukom za vrat i pojasom S osloncem za noge |
GUYOU Label Story
Najnovija ažuriranja
Pružamo vam najnovije vijesti o poduzećima i industriji
Poznavanje industrije
Izbor materijala potporne konstrukcije
Baza s pet zvjezdica: Naša ergonomska stolica koristi leguru aluminija visoke čvrstoće kao glavni materijal baze s pet zvjezdica. Aluminijska legura poznata je po svojoj maloj težini, visokoj čvrstoći, otpornosti na koroziju, otpornosti na umor i drugim svojstvima, koja mogu osigurati da stolica ostane stabilna i da se ne trese čak ni nakon dugotrajne uporabe. Osim toga, noge s pet zvjezdica od aluminijske legure podvrgnute su procesu preciznog lijevanja i brušenja, a površina je glatka i bez rubova, što je i lijepo i sigurno.
Pneumatska šipka: Pneumatska šipka je ključna komponenta funkcije podizanja stolice. Strogo biramo visokokvalitetne pneumatske šipke koje su prošle međunarodnu certifikaciju sigurnosti, kao što su pneumatske šipke razine 4 ili više koje zadovoljavaju standarde ispitivanja mjerodavnih organizacija kao što su SGS, TUV ili Bureau Veritas. Ove pneumatske šipke ne samo da imaju veću nosivost, već imaju i izvrsnu izdržljivost i stabilnost, što može osigurati stabilnost stolice tijekom procesa podizanja i učinkovito izbjeći sigurnosne opasnosti.
Mjere za osiguranje stabilnosti i sigurnosti
Strogi odabir i testiranje materijala: imamo dugoročnu suradnju sa svjetski poznatim institucijama za testiranje kao što su SGS, TUV i Bureau Veritas kako bismo proveli strogi pregled i testiranje svih ključnih materijala kako bismo osigurali da kvaliteta materijala zadovoljava međunarodne sigurnosne standarde.
Precizni proizvodni proces: Tijekom proizvodnog procesa komponenti kao što su noge s pet zvjezdica i tlačne šipke za zrak, koriste se napredni precizni proizvodni procesi kako bi se osigurala točnost dimenzija i točnost sastavljanja svake komponente, čime se poboljšava ukupna stabilnost stolice.
6S sustav upravljanja: Naša tvornica primjenjuje strogi 6S sustav upravljanja, naime sortiranje, ispravljanje, čišćenje, čišćenje, pismenost i sigurnost, kako bi se osiguralo čisto i uredno proizvodno okruženje, smanjili nepoželjni čimbenici u proizvodnom procesu i dodatno poboljšala kvaliteta proizvoda.
Višestruke sigurnosne izvedbe: Pneumatska šipka opremljena je čeličnom pločom otpornom na eksploziju i uređajem za zaštitu od preopterećenja. Kada je unutarnji tlak pneumatske šipke nenormalan ili premašuje nazivni kapacitet nosivosti, može se automatski zaključati i spriječiti eksploziju, pružajući dodatnu sigurnosnu zaštitu za korisnike.
Redovito održavanje i pregled: Potičemo korisnike da redovito provjeravaju i održavaju stolicu, kao što je provjeravanje curi li tlačna šipka zraka, jesu li noge s pet zvjezdica labave itd., te pružamo stručne upute za održavanje kako bismo osigurali da je stolica uvijek u najboljem stanju tijekom korištenja.
Naše ergonomske uredske gaming stolice za slobodno vrijeme traže visoku kvalitetu i sigurnost u odabiru materijala za potpornu strukturu i usvajaju strogi odabir materijala, precizne proizvodne procese, 6S sustave upravljanja i višestruke sigurnosne dizajne kako bi stolice bile stabilne i sigurne. Pružite korisnicima ugodno i pouzdano iskustvo.