Specifikacija
Igračka stolica s 4D naslonom za ruke Žablji mehanizam (D-8103A) izuzetna je stolica koja je dizajnirana da revolucionira iskustvo igranja igara. Ova je stolica izrađena od visokokvalitetnih materijala, uključujući jak metalni okvir i izdržljivu kožnu presvlaku koja osigurava izdržljivost, udobnost i čvrstoću.
Jedna od značajnih značajki ove stolice je njen 4D naslon za ruke. Naslon za ruke može se podesiti u četiri dimenzije, omogućujući igračima da postignu dobar položaj ruku, minimizirajući umor i smanjujući bolove u ramenima i vratu. 4D naslon za ruke može se podesiti gore-dolje, naprijed-natrag, s jedne strane na drugu, i može se rotirati prema unutra i prema van, dajući igračima potpunu kontrolu nad svojim naslonima za ruke.
Još jedna izvanredna značajka ove stolice je Žaba mehanizam. Žaba mehanizam je napredni nagibni mehanizam koji poboljšava držanje igrača, pružajući udobnost za duge sesije igranja. Stolac se može naginjati prema naprijed i prema naprijed, osiguravajući pravilno poravnanje kralježnice i time smanjujući rizik od bolova u leđima.
D-8103A prikladan je za širok raspon korisnika. Dobar je za igrače koji trebaju udobnu i podesivu stolicu koja može izdržati njihove duge sesije igranja. Također je idealan za uredske radnike kojima je potrebna udobna stolica s potporom za dugi rad.
Sve u svemu, igračka stolica s 4D naslonom za ruke Žaba (D-8103A) je stolica koja nudi neusporedivu udobnost, prilagodljivost i izdržljivost. Dizajniran je kako bi poboljšao iskustvo igranja i pružio vrhunsku udobnost onima koji moraju sjediti duže vrijeme.
pojedinosti
| Materijal | Prednji žuti PU, okolina i stražnja strana s crnim karbonskim vlaknima |
| 4D naslon za ruke | |
| Žablji mehanizam | |
| 60 mm dolje 6 cm plinsko dizalo klase 4 | |
| Metalna baza | |
| Crni kotačići | |
| Potpuno oblikovana pjena za tijelo i sjedalo, memorijska pjena za jastuk za glavu i jastuk za lumbalni dio. | |
| Jastuk za sjedenje | 14 cm debljine |
| Veličina proizvoda | 72*68*131-137cm |
| Veličina pakiranja | 86*65*37 cm |
| Paket | 1kom/ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Učitavanje QTY | 310kom/40HQ |
GUYOU Label Story
Najnovija ažuriranja
Pružamo vam najnovije vijesti o poduzećima i industriji